Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

OWASP Top Ten – edycja 2021. Darmowe szkolenie od sekuraka – dyskusja, hackowanie na żywo, ~0day w WordPress oraz mini CTF!

23 września 2021, 17:51 | W biegu | 1 komentarz

Jeśli chcecie dowiedzieć się co OWASP ma dla Was nowego w swoim flagowym dokumencie Top Ten 2021 – czytaj dalej ;-)

Często jednak lepiej jest coś zobaczyć w praktyce, niż przeczytać – i właśnie z taką propozycją wychodzimy do Was. W połowie września ogłosiliśmy bezpłatne szkolenie właśnie w temacie OWASP Top Ten i przez niecały tydzień zapisało się na nie aż 6300 osób!

Jeśli już się zapisałeś – podeślij ten link znajomym :)
Jeśli się nie zapisałeś – nadrób zaległości. Zapisy tutaj. Z kodem sekurak-owasp dostęp jest bezpłatny.
Jeśli chcesz nas wspierać możesz całkiem opcjonalnie dokupić sam certyfikat do szkolenia.

Jeśli chcesz wiekszą liczbę darmowych biletów dla firmy (z certyfikatem!) to poproś kogoś z działu HR / ew. z szefa IT żeby napisał do nas krótką prośbę na szkolenia@securitum.pl Te darmowe bilety są bez żadnych zobowiązań!

Co będzie na szkoleniu?

  • Michał Bentkowski trochę podyskutuje z Michałem Sajdakiem o tym czy zmiany w OWASP Top Ten 2021 są dobre czy nie koniecznie (jest tu sporo kontrowersji :)
  • Zobaczymy na żywo kilka podatności (opisywanych w ramach Top Ten 2021)
  • Pokażemy historię pewnego 0daya w WordPress Core (znaleziony przez Michała Bentkowskiego; podatność załatana została niedawno). Pokażemy też na żywo jak można było potencjalnie było zhackować sekuraka i też wieeele innych serwisów :)
  • Jak ktoś nie chce słuchać naszych wywodów – będzie mógł radośnie pohackować – planujemy mini CTF – z kilkoma sekurakowymi nagrodami – kubki/t-shirty/e-booki książki sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Radek

    Świetny pomysł i już nie mogę się doczekać :)

    Odpowiedz

Odpowiedz