Jak sprawdzić czy mój Windows jest zainfekowany? Podstawy analizy powłamaniowej. Nie przegap bezpłatnego szkolenia od sekuraka.

„Zielone kłódki” w przeglądarkach internetowych. Czy przed czymkolwiek chronią? [webinar sekuraka]

09 kwietnia 2020, 15:36 | W biegu | komentarze 4

Zapraszam na webinar, który w praktycznej formie odpowie o „zielonych kłódkach” w przeglądarce. Trochę uprzedzając fakty, pokażę na żywo (językiem zrozumiałym dla każdego:) realne ataki, które bez żadnego problemu można przeprowadzić pomimo poprawnie wyglądającej kłódki w przeglądarce. Phishing? Bardzo proszę. Wyciek danych? Bardzo proszę.

Zobaczymy też przykłady kiedy połączenie wygląda bezpiecznie, logujemy się (np. do banku) a nasze hasła i tak będą dostępne dla atakującego

Może więc przeglądarkowe kłódki w ogóle nie mają sensu? Czasem mają :) Kiedy? Przed czym chronią? Po szczegóły zapraszam w czwartek (16.04.2020, godzina 20:00). Zapisy poniżej:

Podając e-mail zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych (ew. zawartych w adresie e-mail). Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania informacji związanych z webinarami sekuraka / szkoleniami związanymi z bezpieczeństwem (organizator: Securitum Szkolenia Sp. z o.o. Sp. k.). Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są tutaj: https://sklep.sekurak.pl/site/terms

ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Kamil

  Dwa webinary jednocześnie? Bo zdalny kurs: Bezpieczeństwo pracy zdalnej też jest 16 kwietnia o 20:00.

  Odpowiedz
  • Praca zdalna prawdopodobnie będzie trochę przeniesiona do przodu

   Odpowiedz
 2. Mirek_Poznań

  „Bezpieczeństwo pracy zdalnej” przeniesione na 27.04.2020 o godzinie 20:00.

  Odpowiedz
 3. Sylwester

  W czwartek czy piątek?
  <>
  czwartek będzie 15-ty
  piątek jest 16-ty

  Odpowiedz

Odpowiedz