RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Zgarnij bezpłatnie dodatkowy, zupełnie nowy rozdział książki sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji! + rabat -25% na książkę

24 listopada 2021, 12:28 | W biegu | komentarze 3

Jeśli jeszcze nie posiadasz naszej książki o bezpieczeństwie aplikacji aplikacji webowych, zapraszamy do nadrobienia zaległości. Z kodem rabatowym ksiazka-bf-25 jest aż 25% taniej! (ale uwaga, tylko do 30.11.2021).

Jeśli chciałbyś kupić cały pakiet z rabatem (książka papierowa + elektroniczna: pdf + epub + mobi) – kod -25%: ksiazka-bf-25e

Sama książka to blisko 800 stron aktualnej wiedzy (przydatna również dla osób początkujących) o bezpieczeństwie aplikacji webowych. Cała wydrukowana w kolorze:

Co z extra rozdziałem? Nowy ~40 stronicowy rozdział autorstwa Iwony Polak („Żonglowanie pamięcią podręczną”) jest już w zasadzie gotowy, ale będzie rozsyłany (w formie elektronicznej), do osób które zarówno zakupiły jak i zakupią do 6.12.2021 książkę :)

Jeśli ktoś otrzymał ją na prezent, również uzyska dostęp do nowej treści (procedurę otrzymania podrzucimy na sekuraku w okolicach 6.12.2021r.).

Jeśli posiadasz już naszą książkę, koniecznie podeślij ten wpis znajomym :) Im więcej udostępnień tym większa szansa, że niedługo przygotujemy kolejny, bezpłatny DLC!

Okładka naszego pierwszego książkowego DLC wygląda tak jak poniżej.

~Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Marek

  Dzień dobry,
  Mam rozumieć, że jest to inny rozdział niż ten, który był dodany do wersji elektronicznej?

  Odpowiedz
  • Ten rozdział jeszcze nigdzie nie był dodawany :) bo jest zupełnie nowy (jest napisany zostaje tylko jego skład)

   Odpowiedz
 2. Michał

  Okładka mega!

  Odpowiedz

Odpowiedz