MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Zestaw świetnych książek – bezpieczeństwo IT już za $1

31 lipca 2018, 09:59 | W biegu | komentarze 2

To kolejna odsłona akcji Humble Bundle.

Już za $1 możemy mieć cztery książki, w tym: „Reversing: Secrets of Reverse Engineering” czy „Shellcoder’s Handbook„. Kolejne kilka USD i mamy też m.in.”Practical Reverse Engineering: x86, x64, ARM, Windows Kernel, Reversing Tools, and Obfuscation„.

A prawdziwe rarytasy mamy w ostatnim progu ($15) – ” The Art of Memory Forensics: Detecting Malware and Threats in Windows, Linux, and Mac Memory„, „Advanced Penetration Testing” czy klasyczną ” The Web Application Hacker’s Handbook: Finding and Exploiting Security Flaws„. W ostaniej opcji dostajemy aż 14 książek.

Niektóre książki są sprzed paru dobrych lat (np. w temacie reveng), choć często nie ma tutaj lepszych opracowań (pokażcie mi np. dobre opracowanie w temacie inżynierii wstecznej dla MIPS-a).

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Krzysztof Kozłowski

  Szkoda że te wszystkie książki są po angielsku… W którymś momencie i na jakimś poziomie zmęczenia zaczyna się już mieć dość myślenia nie po naszemu :( Szczególnie jak by się chciało wyluzować przy ciekawej lekturze do poduszki to fajnie by było po naszemu a nie po ichniejszemu…
  A jak się szuka rozwiązania czegoś nietypowego i sie znajdzie po angielsku a potem się okazuje że system jest po polsku… I jeszcze trzeba przeprowadzić śledztwo co tłumacz maił na myśli.
  Ostatnio myślałem że mi się znowu szukajka Windowsa zepsuła :( a to tylko system był po polsku :D

  Odpowiedz
 2. M

  Powiedzcie proszę, czy któraś z nich jest dobra na początek?

  Odpowiedz

Odpowiedz