Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Wejdź za darmo na nasze szkolenie z cyberawareness!

15 kwietnia 2021, 15:23 | W biegu | komentarzy 8
Tagi:

Niebawem startujemy z takim szkoleniem: Sekretne sztuczki hackerów – oraz jak się przed nimi obronić? Pokazy na żywo, realne ataki, skuteczna ochrona. (19.04.2021). Całość kierowana jest do osób nietechnicznych i umożliwia zapoznanie się z aktualnymi zagrożeniami w świecie cyberbezpieczeństwa:

Uwaga, można się zgłaszać aż do 22.04.2021r. – włącznie. Osoby, które nie zdążą na sesję „na żywo”, otrzymają link do nagrania szkolenia
 • Aktualne częste ataki na polskie firmy / pracowników / zwykłych internautów
 • Wycieki danych
 • Zabezpieczanie sieci WiFi
 • Bezpieczeństwo smartfonów
 • Socjotechnika / phishing
 • Masa pokazów na żywo w każdym z powyższych punktów :)

Teraz najlepsze – jeśli chcesz w tym szkoleniu uczestniczyć za darmo i jesteś z firmy zatrudniającej co najmniej 80 osób, lub jesteś z szeroko rozumianej administracji publicznej:

poproś osobę z Twojego HR aby napisała na adres ca@securitum.pl i zapisała Ciebie na szkolenie hackerzy.sekurak.pl. W odpowiedzi prześlemy kod umożliwiający bezpłatne zapisanie się.

Nie mamy limitu na liczbę darmowych biletów, choć mamy takie ograniczenie: z jednej firmy mamy darmowe wejście tylko dla jednej osoby. Jeśli z kolei nie odpowiada Ci termin – nie ma problemu – dajemy miesięczny dostęp do nagrania tego szkolenia.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Dariusz

  Przykre, ze tak szanowany portal nie widzi potrzeby zrobienia tego dla mikrofirm, a funduje go takim których stać na to.

  Odpowiedz
  • jasc

   Aby zachować niezależność i część rzeczy robić za darmo, na innych muszą zarabiać – także na obsługę pozwów twórców różnych mobilnych pseudoantywirusów.

   Odpowiedz
  • GABS

   Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi tylko 99 zł więc jest bardzo niski a jak pisał jasc, jakoś muszą zarabiać :)

   Odpowiedz
 2. Rolnik

  A rolnicy to gorszy użytkownik?
  A fe, Sekurak nie zasłużył na podziały!
  A skoro nie ma limitów freeticket to może dla każdego chętnego?
  A tak dla zasady, dobrzy grają w jednej drużynie!
  P.S. Rozumiem, że nie jesteście nonprofit i nie będę miał żalu jak będzie brak oddźwięku.
  Szacun za poziom i otwartość.

  Odpowiedz
 3. Andrzej

  No dajcie chociaż jedno szkolenie za darmo, u nas firma zatrudnia 10 osób a zapier*&*& bardziej niż 80 :). Dej dej dej! Pozdrawiam

  Odpowiedz

Odpowiedz