RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Time to Hack 2, czyli druga edycja konkursu CTF organizowanego przez Agencję Wywiadu

20 października 2021, 10:17 | W biegu | 1 komentarz

W marcu tego roku mieliśmy przyjemność relacjonowania przebiegu pierwszego konkursu CTF o nazwie Time to Hack, zorganizowanego przez Agencję Wywiadu. Uczestnicy konkursu zmagali się z szeregiem zadań podzielonych na kategorie: “crypto”, “misc”, “web”, “reverse” oraz “pwn”:

Tymczasem na stronie Agencji Wywiadu pojawiła się informacja o kolejnej, drugiej edycji Time to Hack. Jeśli chcecie podjąć rękawicę i spróbować swoich sił, to formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 27 października 2021 r. Zwracamy również uwagę na pewne zmiany w stosunku do pierwszej edycji konkursu. Pierwotnie wartość nagród wynosiła: 5000 zł, 3000 zł oraz 2000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Obecnie kwoty te zostały zwiększone o 2 tysiące złotych:

Tym razem Agencja Wywiadu postawiła na kooperację uczestników, którzy będą działali w 2-osobowych drużynach:

Jeśli macie problem ze znalezieniem kompana do wspólnej zabawy, to zapraszamy na serwer Discord poświęcony temu wydarzeniu:

Warto dodać, że w ogłoszeniu dotyczącym konkursu znajduje się informacja o wykorzystaniu przez organizatorów rozwiązania typu NetWars:

~ Jakub Bielaszewski

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Noob

    Nagroda godna dla „Polski Ład”

    Odpowiedz

Odpowiedz