RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

SEMAFOR – XIII Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT już 19-20 marca 2020 r. na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie!

22 stycznia 2020, 12:27 | W biegu | 0 komentarzy

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji SEMAFORA – konferencji dotyczącej bezpieczeństwa i audytu. Temat przewodni nadchodzącej edycji to „Nowe technologie – nowe zagrożenia„.  W programie znajdą się tematy oparte wokół takich zagadnień jak m.in.: przemysł 4.0, telemedycyna, bezpieczeństwo sieci i użytkowników w technologii 5G, robotyzacja, AI i systemy autonomiczne, nowe instytucje finansowe,  nowe legislacje na poziomie europejskim.

W czasie dwóch dni konferencji uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 50 prelekcji opartych o case studies i 4 ścieżki tematyczne:

  • Audyt IT,
  • Cyberbezpieczeństwo, Hacking i Forensic,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
  • Innowacje.

SEMAFOR to doskonała możliwość na poznanie innych praktyków z branży bezpieczeństwa i audytu IT oraz wymianę doświadczeń i pogłębienie swojej eksperckiej wiedzy. Różnorodność tematyczna, najlepsi eksperci z Polski i świata oraz najwyższy poziom merytoryczny wystąpień sprawiają, że na konferencji SEMAFOR nie może Was zabraknąć! Spotkajmy się 19-20 marca na PGE Stadionie Narodowym.

Sekurak objął patronat nad konferencją. Dla naszych czytelników i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę – 10% od bieżącej ceny! Aby skorzystać z preferencyjnych warunków, przy rejestracji należy wpisać kod: sekurak lub zarejestrować się poprzez link: https://www.computerworld.pl/konferencja/semafor/wykup?token=sekurak

Więcej informacji: www.semafor.computerworld.pl

Na SEMAFORZ-e możecie się też z nami spotkać (zapraszamy na stoisko oraz prezentację Michała Bentkowskiego).

Do zobaczenia!

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz