Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Przygotuj mema o it security i wygraj wejściówkę na mega sekurak hacking party :)

25 listopada 2021, 10:33 | W biegu | 1 komentarz

Do zgarnięcia 10 wejściówek (po jednej per osoba) na mega Sekurak Hacking Party, jakie odbędzie się 6 grudnia br.

Co trzeba zrobić?

Przesłać na adres: ca@securitum.pl (w tytule maila „Konkurs na MEM”) przygotowanego przez siebie samodzielnie mema (możesz zgłosić maksymalnie 3 propozycje, format .jpg, wielkość max 1 MB), który nawiązuje do tematyki związanej z szeroko rozumianym bezpieczeństwem IT.

Mile widziane (ale niekonieczne) nawiązanie do serwisu sekurak.pl i/lub realizowanych/wspieranych przez niego inicjatyw, np. szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT, Mega Sekurak Hacking Party, książka „Bezpieczeństwa aplikacji www” :-)

Prace można zgłaszać od 25 listopada do 1 grudnia br. Szczegółowe wymagania dotyczące prac określa regulamin, ale można je streścić krótko: „nie naruszaj cudzych praw, nie obrażaj nikogo”. 

Weźcie prosimy pod uwagę, że jeśli praca zawiera wizerunek człowieka (Wasz bądź kogokolwiek innego) potrzebna jest do tego zgoda tej osoby, co może być trudne jeśli zamierzali byście wykorzystać wizerunek np. jakiegoś znanego celebryty lub polityka :-) Lepiej więc nie iść w tą stronę.   

Wyniki ogłosimy 3. grudnia 2021r. Czekamy z niecierpliwością na Wasze propozycje!

Regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

~mk

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Nie mema, tylko mem

  Źle: „Przygotuj mema”.
  Poprawnie: „Przygotuj mem”.

  Źle: „Przesłać (…) mema”.
  Poprawnie: „Przesłać (…) mem”.

  Bo mem jest rzeczownikiem nieżywotnym.

  Odpowiedz

Odpowiedz