Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

OSINT – zaawansowane metody pozyskiwania informacji z ogólnodostępnych źródeł. Wpadaj po wiedzę do sekuraka

28 lutego 2019, 14:54 | W biegu | komentarze 3

Artur Czyż to człowiek, który zaskarbił Wasze serca na ostatnim sekurak hacking party – prezentacją na żywo w temacie: wysyłam SMS-a, a kolejnym SMS-em podmieniam tego pierwszego. Jak to zrobić? Artur tłumaczył, że to wszystko jest w dokumentacji i wskazywał dokładnie co to jest to 'wszystko’.

Przy okazji zerknijcie na szkolenie prowadzone przez Artura – OSINT. Zobaczycie tutaj jak pozyskać prostymi metodami: dane o pracownikach, ciekawe informacje z sieci społecznościowych, niecodzienne info z ksiąg wieczystych, rejestrów pojazdów czy Darkweb. Będzie też trochę informacji o  przeszukiwaniu danych usuniętych (np. z Google) –  a to tylko kilka tematów, które omawiamy na naszym szkoleniu OSINT (Open-source intelligence).

Na kursie zdobędziecie wiedzę, dzięki której będziecie mogli wyszukać informacje o sobie lub… innych. Poznacie też masę narzędzi, które będzie można w spokoju używać w zaciszu domowym już po samym szkoleniu:

Garść opinii:

[trener] Bardzo dobrze przygotowany pod kątem merytorycznym, ogromna wiedza oraz bardzo dobry sposób przedstawienia tematu

Konkretnie przedstawione i poparte przykładami.

Bardzo fajnie prowadzone szkolenie. Jasne i klarowne.

[trener] Merytoryczny, dobrze tłumaczył omawiane zagadnienia.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. ToJaMichał

  a czy jest jakiś rabacik dla absolwenta szkolenia prowadzonego przez Was?
  Bo ja bym skorzystał :)

  Odpowiedz
 2. Alex

  Co się zmieniło od edycji z ubiegłego roku ? Pewne rzeczy wypadły – np TC czy Sync.ME

  Odpowiedz

Odpowiedz