[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Komiks cyberawareness – 12 scen do bezpłatnego pobrania

17 lutego 2020, 16:17 | W biegu | komentarzy 10

Scenki były rysowane od zera – wg naszego scenariusza, cały pdf po dobrania w tym miejscu. Możecie go używać (wydrukować :) na cele prywatne lub wewnątrz firmy – ważne tylko żeby był w niezmienionej formie (w razie potrzeby można drukować tylko pojedyncze strony).

Jeśli z kolei potrzebujecie jakiegoś wsparcia w temacie cyberawareness (np. szkolenia podnoszące wiedzę o bezpieczeństwie dla pracowników biurowych czy przygotowanie dedykowanych materiałów dla Waszej firmy) – zapraszamy do kontaktu tutaj.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Zbyszek

  Nie jestem specjalistą ani nawet informatykiem, ale czy na stronie 6 nie powinno być „faktura.zip.exe” zamiast „faktura.exe.zip”?

  Odpowiedz
 2. Nism0

  @Zbyszek – może być i tak i tak. faktura.zip.exe najprawdopodobniej by nawet nie przeszedł przez korporacyjny mail firewall, a faktura.exe.zip to może być self-extracting archive który po wypakowaniu się, odpali execa.

  Odpowiedz
 3. Nism0

  @Sekurak – więcej takiego contentu. Świetna sprawa.

  Odpowiedz
 4. Legard

  Proponuję wersje EN po co ograniczać się tylko do Polski. Dodatkowo fajnie byłoby zrobić dostęp dla osób z niepełnosprawnych np. wersja w kontraście, brail itp. wersja czytana…

  Odpowiedz
 5. artur

  super forma! łatwo przyswajalne dla wszystkich

  Odpowiedz
 6. GT

  Dalibyście radę zrobić 12 plików PDF.
  Albo nawet PNG/JPG.
  Zamiast jednego PDF-a?

  Odpowiedz
  • pewnie tak ;) choć chyba jakaś funkcja zwykłego drukowania otwartego PDFa powinna dać radę. Drukuj do PDF -> wybrane strony / stronę.

   Odpowiedz

Odpowiedz