[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Hackuj na światowym poziomie – unikalny kurs z bezpieczeństwa frontendu aplikacji webowych

02 marca 2017, 19:28 | Aktualności | 0 komentarzy
O szkoleniu pisaliśmy jakiś czas temu. Michał Bentkowski – prowadzący ten kurs – jest ostatnio w wyjątkowej formie – ostatnio zdobył 1 miejsce ex aequo w międzynarodowym konkursie: XSSMas Challenge organizowanym przez jednego z topowych badaczy tematów bezpieczeństwa frontendu – Mario Heiderich-a. Pełen writeup na sekuraku niebawem.

Michał pozostaje też na 11 miejscu w globalnym rankingu bug bounterów Google – Application Security.

W tym roku szkolenie zostało jeszcze dodatkowe poszerzone (dodatkowe 1.5h warsztatów) i odbywa się regularnie w Warszawie (najbliższa edycja:25-26.05.2017) oraz Krakowie (5-6.06.2017).

W samej, zaktualizowanej agendzie mamy dodatkowe skupienie się na bibliotekach: jQuery, Angular, React, Knockout, czy bardziej egzotycznych rzeczach jak: Service Workers / Web Sockets. Poza powyższymi tematami jest dużo mowy o: XSS, Content Security Policy, nagłówkach bezpieczeństwa, ale również o warsztacie bug boutera.

Pełna agenda dostępna jest tutaj.

 W ramach dodatkowych ciekawostek na szkoleniu – Michał przygotował dodatkowy, duży LAB który dostępny jest dla uczestników również po samych warsztatach (dostęp on-line).

Jeśli nie czujesz się mocny w tematach bezpieczeństwa technologii frontendowych, a chciałbyś się tutaj trochę podciągnąć – przed szkleniem wysyłamy materiały do samodzielnego przestudiowania. Ułatwia to maksymalne skorzystanie ze szkolenia.

PS
Dla pierwszych 3 osób, które się zapiszą na szkolenie z kodem – sekurakfrontend (do wpisania w uwagach) – mamy 15% rabatu.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz