MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Hacking party Gliwice – ostatnie chwile na zapisy

15 października 2018, 19:36 | W biegu | komentarze 4
Tagi:

Obecnie na hacking party Gliwice mamy zapisanych już przeszło 250 osób. Tutaj można znaleźć jeszcze trochę ostatnich biletów w super cenie < 20PLN.

Impreza jest otwarta dla każdego chętnego – nie trzeba być super specem od security – prezentacje będą z jednej strony na dość podstawowym poziomie, a z drugiej będą dość wysokiej jakości (oby :).

Będzie moja prezentacja o rekonesansie, która była pokazywana po raz pierwszy w tym miesiącu (konferencja dla operatorów sieciowych: PLNOG), a uzyskała w ankietach uczestników pierwsze miejsce (4.88 / 5).

Pokażę też nieco zaktualizowaną prezentację o bezpieczeństwie JSON Web Token – po raz pierwszy była prezentowaną około tygodnia temu na OWASP DAY i niby według niektórych była jedną z lepszych. Poniżej jeden ze slajdów, który na Twitterze polubił Orange Tsai – zwycięzca konkursu na najlepsze webowe hacki 2017 roku (skąd on nas w ogóle znalazł!?!):

Michał Bentkowski który jeszcze nigdy nie zawiódł z torpeda-prezentacjami ;) ma zupełnie nowy temat o podstawach błędów XSS, a na deser pokaże znaleziony przez siebie błąd z ominięciem uwierzytelniania w CISCO ASA.

Do zobaczenia.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. KolegaKolegii

  Czy jezeli jestem bylym studentem dr. inz. Adriana Kapczynskiego to moge kupic za 7,77zl?

  Odpowiedz
  • tak, śmiało :)

   Odpowiedz
   • KolegaKolegii

    Chyba zle zadalem pytanie kupic to moge zawsze ;) ale czy bedzie to na wejsciu respektowane, ze jestem bylym stdentem Adriana Kapczynskiego ;)

    Odpowiedz

Odpowiedz