Zamów książkę sekuraka o bezpieczeństwo aplikacji www!

Hacker playbook 3, CTF, wysyłanie SMSów i później podmiana ich treści, kody do rozwal.to i nowy ebook sekuraka

25 maja 2018, 11:50 | W biegu | komentarze 3

A to wszystko na tegorocznym stoisku Sekuraka na Confidence (z kodem MP_sekurak20 macie 20% zniżki). W sumie będziemy mieć aż 9 prezentacji (dwie na głównej ścieżce, pięć w community corner i dwie na specjalnym edukacyjnym evencie dla licealistów.  Jak widzicie – zarażamy bezpieczeństwem wszystkich ;-).

Na pewno rezerwujcie czas na prezentację Michała Bentkowskiego i Michała Sajdaka (na głównych ścieżkach). W community cornerze będzie można zobaczyć jak wysłać SMS i później podmienić jego treść (możliwe też będą testy na Waszych telefonach), jak generować dowolną komunikację sieciową w szybki sposób (scapy). Mamy też sekcję o podatności race condition i trochę o RODO (ale tylko tematy nadające się dla technicznych :). Zapraszamy do cornera o 15:00 4 czerwca.

Na stoisku Będziemy mieć nowości książkowe (do wygrania :) – choćby jeszcze pachnące farbą drukarską:

Co jeszcze? Przygotowanego będziemy mieć CTF-a (w połowie będą to zadania z bezpieczeństwa API REST, w połowie z XSS-ów).

Powinno starczyć też czasu na zabawę w kuluarach naszym nowym nabytkiem, czyli stołem umożliwiającym wpinanie się bezpośrednio do styków urządzeniach IoT:

VR table

To od razu w połączeniu z analizatorem Saleae:

Saleae

 

Na koniec – na stoisku będziecie mogli zaopatrzyć się bezpłatnie w nasz najnowszy (jeszcze niepubliczny) ebook o bezpieczeństwie JWT (pdf/mobi/epub) – to jedyne tego typu kompendium w Polsce :-)

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Вояк

  A dla tych co są zbyt biedni by pójść na konfę ebooka nie będzie? :(

  Odpowiedz
  • Będzie trochę później. To też jest jeden z tekstów do sekurakowej książki.

   Odpowiedz
 2. Barat

  Czesc, czy mozecie wrzucic filmiki ze swoich prezentacji?

  Odpowiedz

Odpowiedz