nie daj się cyberzbójom! – zapisz się bezpłatne szkolenie o bezpieczeństwie dla wszystkich

Dlaczego hackowanie aplikacji webowych jest proste? Część II – wbijajcie bezpłatnie :)

02 czerwca 2021, 09:32 | W biegu | 0 komentarzy

Niedawno uruchomiliśmy szkolenie: Dlaczego hackowanie aplikacji webowych jest proste? (i jak temu zapobiec), na które zapisało się aż 8000 osób (!) Teraz czas na kontynuację :)

Kod hackowanie-2 daje jeszcze przez tydzień darmowe wejście na to szkolenie (bez żadnych limitów). Osoby, które były na pierwszej części – automatycznie otrzymają linka do części drugiej.

Tym razem wystąpi Michał Bentkowski, który o swojej części kursu pisze tak:

W poprzedniej odsłonie „Dlaczego hakowanie aplikacji webowych jest proste” poznaliśmy szereg błędów bezpieczeństwa części backendowej aplikacji. Tym razem poszerzymy spojrzenie o błędy występujące w części frontendowej. Dowiemy się, jak jedno niewinne kliknięcie w linka może spowodować, że napastnicy wykradną wszystkie dane z naszej aplikacji lub zmodyfikują w niej dowolne dane. Zobaczymy, że XSS to nie tylko „alert(1)”. Odpowiemy na pytanie, czy użycie frameworków JS zwiększa bezpieczeństwa czy wprost przeciwnie.

Jeśli jesteś programistą / testerem czy po prostu fascynatem ITsec – jest to tematyka zdecydowanie dla Ciebie! :)

Kiedy? 11.06.2021r. 15:00 -> 16:30 (Youtube). Szkolenie będzie nagrywane.

Uwaga – bo zapisaniu się na część II, automatycznie otrzymasz linka do nagrania pierwszej części szkolenia – więc jest dużo czasu na nadrobienie zaległości.

–Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz