-20% z kodem swieta-2021 -> Książka sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych (idealna również dla początkujących).

Chcesz zobaczyć coś na żywo w temacie bezpieczeństwa aplikacji mobilnych? Zapraszamy na sekurak.tv

05 sierpnia 2020, 15:16 | W biegu | komentarze 3

Jeśli ktoś jeszcze nie zna tematu sekurak.tv – zapraszamy jutro na nasz kanał (kto jeszcze nie dał suba i dzwonka – można nadrobić zaległości ;).

O 19:00, 6. sierpnia Marek Rzepecki z Securitum pokaże pod tym linkiem w jak prosty sposób można było zaatakować pewną aplikację mobilną (czy raczej jej użytkowników) i prostą wiadomością przejmować im konto. Będzie oczywiście pokaz na żywo (oraz nagranie pod dokładnie tym samym linkiem).

To tylko najnowszy odcinek z naszej regularnej serii bug of the week na sekurak.tv (nowy odcinek w czwartki o 19:00).

Materiał też będziemy transmitować na naszym profilu FB, na grupie FB a pewnie niebawem również na naszej stronie na LinkedIN.

Od początku projektu (czyli początek epidemii COVID-19) mamy już przeszło 200 000 oglądnięć, ~52 000 oglądniętych godzin oraz blisko 8000 subskrypcji)

–Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. JamJan

  I za wasze poswiecenie i prace 👍🏻👍🏻👍🏻

  Odpowiedz
 2. Marek

  Gratulacje, 8k w tak krótkim czasie to świetny wynik biorąc pod uwagę niszowość kanału. Dzięki za tą inicjatywę, super merytoryczne prezentacje, które mogę oglądać na kanapie :)

  BTW co z rSHP? Przerwa wakacyjna? :)

  Odpowiedz
  • :) rSHP – nawet nie przerwa, lada chwila będzie ogłoszenie kolejnego odcinka – w okolicach połowy sierpnia. Tym razem MichałB opowie o fajnym bugu w ProteGO Safe + Grzesiek Tworek dobry temat z okolic Windows security :]

   Odpowiedz

Odpowiedz