RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Bezpłatny e-book o bezpieczeństwie dla dzieci. Link do PDF.

10 października 2022, 11:42 | W biegu | komentarze 3

Około 50 stronicowy materiał ma kategorię wiekową 10+ (skorzystają też dorośli). Link do pobrania: https://cdn.sekurak.pl/ebook/ebook-sekurak-bezpieczenstwo-2022.pdf

Na grafice poniżej: spis treści:

PS
Jeśli nie chcesz przegapić podobnych okazji w przyszłości (często jako pierwszy dostaniesz info m.in. o naszych darmowych publikacjach / materiałach), dopisz się bezpłatnie do listy sekurak premium (sprawdź też awaryjnie spam, bo bez potwierdzenia maila nic Ci nie będziemy wysyłać).

Administratorem Twoich danych osobowych jest SECURITUM SZKOLENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Krakowie, KRS: 0000636991. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu dostarczania informacji o darmowych/komercyjnych wydarzeniach/szkoleniach/inicjatywach (w info o kodach rabatowych na szkolenia czy książki :). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody jeżeli została wyrażona a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jeżeli opiera się ono o nasz uzasadniony interes oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów, w tym dane kontaktowe i szczegółową listę celów przetwarzania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Krrudn

    Można wrzucić na swoją stronę i hosting WWW do pobrania dla innych? (Oczywiście z dopiskiem kto jest autorem ;) )

    Odpowiedz
  2. M.

    Dziękujemy

    Odpowiedz

Odpowiedz