Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Zdalny kurs od sekuraka: Bezpieczeństwo pracy zdalnej. Zapisy start :-)

14 marca 2020, 14:44 | Aktualności | komentarzy 10

Niedawno ogłosiliśmy w pełni zdalne: remote sekurak hacking party (można się jeszcze zapisywać), teraz czas na pomysł dla osób mniej technicznych. Proponujemy Wam w pełni zdalny kurs dotyczący bezpieczeństwa pracy zdalnej (agenda w środku).

Szkolenie to: teoria, praktyczne prezentacje, dodatkowe materiały, a także super niska cena (startujemy od 19 zł netto) oraz miejmy nadzieję pora dogodna dla większości z naszych czytelników (20:00 —> ~22:15). Pierwsza edycja startuje 24 marca 2020r.

Na kursie zobaczycie jak np. szybko można zwiększyć bezpieczeństwo swojego routera WiFi, jakie zasadzki czekają nas przy korzystaniu z poczty elektronicznej, czym tak naprawdę jest VPN oraz przed czym chroni a przed czym niekoniecznie; będziecie też wiedzieć jak sprawnie zaszyfrować dane na pendrive czy poznać kilka przydatnych (choć często łamanych) zasad higieniczniej pracy na komputerze.

Zapisać się możecie tutaj (tutaj też pełna agenda), a w miarę możliwości dajcie też znać o temacie znajomym / kolegom i koleżankom z firmy.

Co jeszcze planujemy? Kurs bezpiecznego korzystania z komputera dla dzieci (9+ lub 12+) – całość jeszcze w trakcie opracowania. Oraz szkolenie z ogólnego cyber-awareness dla osób nietechnicznych.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Yagamoto

  Powodzenia, w końcu konkurencja dla niebezpiecznych szkoleń od których odbija mi się czkawką :p

  Odpowiedz
 2. Michał

  Czy po wykupieniu dostępu do szkolenia będzie przez jakiś czas dostęp do nagrania?
  Czy jednak trzeba wziąć w nim udział tylko tego dnia i w tych godzinach? Ile mniej więcej będzie trwało?

  Odpowiedz
  • Nagrania raczej nie będzie, ale będzie prawdopodobnie drugi termin – będzie można uczestniczyć 2 razy jak coś :) Czas trwania – mniej więcej 2h (w tym przerwa / QA)

   Odpowiedz
   • Dominik

    Nie rozumiem dlaczego jest taki problem z nagraniami i u was ,i konkurencji. Licencja na program do nagrywania aż 39$ na fakturę np. ocam. Jeżeli ktoś będzie nieuczciwy to i tak sobie nagra samodzielnie i wyśle w świat. A tak to znowu trzeba wszystko samodzielnie przygotować. Ja oglądam nawet płatne webinary z przyspieszeniem zwykle 2 krotnym, minimalnie jak ktoś szybko mówi z 1.5 krotnym. Jeżeli nie ma być dostępne na stałe, to chociaż na tydzień ,a potem znika. Firmy zagraniczne nie mają problemu z czasowym dostępem webinarów…

    Odpowiedz
 3. Patryk

  Szkolenie odbędzie się na jakiej platformie?
  Kiedy będzie info z linkiem? :)

  Odpowiedz
  • Michał Bentkowski

   Powinien przyjść link mailem. Na wszelki wypadek sprawdź w spamie. W razie czego – napisz maila.

   Odpowiedz
   • Patryk

    Dzięki Michał, faktycznie wpadł do spamu.

    Odpowiedz
 4. Kasia

  Kupiłam bilet na wydarzenie. : Bezpieczeństwo pracy zdalnej
  niestety nie mam adresu do zalogowania do wydarzenia.

  Odpowiedz
  • Michał Bentkowski

   Na maila powinien przyjść link; w razie czego warto zerknąć też do spamu.

   Odpowiedz

Odpowiedz