[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Zapraszamy na wydarzenie Security BSides Warsaw 2019

14 sierpnia 2019, 13:48 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi:

Wspieramy medialnie tegoroczny Security BSides Warsaw. Zatem kilka informacji bezpośrednio od organizatorów.

Scena polskich konferencji poświęconych bezpieczeństwu informatycznemu  ostatnimi czasy tętni życiem. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe, zasilane przez korporacyjne pieniądze wydarzenia, które są nastawione  głównie na prezentowanie produktu czy networking wysoko postawionych  prezesów i managerów. Mało która konferencja dziś ma na celu rozmowę o  faktycznym bezpieczeństwie i skutecznych rozwiązaniach, a do tego nie  jest sterowana za pomocą pieniędzy zapewnionych przez duże firmy.

Na tym tle wyróżnia się Security BSides Warsaw (https://securitybsides.pl) odbywająca się w tym roku (już po raz ósmy w
Warszawie) w dniach 11-13 października. Marka ta na całym świecie znana  jest jako impreza o charakterze silnie społecznym i wyjątkowym. Te same  idee przyświecają organizatorom podczas tworzenia polskiej wersji BSides. Konferencja jest nastawiona na odbiór dla wszystkich, za równo tych mocno zaawansowanych w temacie bezpieczeństwa informatycznego jak i  dla laików. Wydarzenie utrzymuje wartości zapoczątkowane przez  pierwotnych organizatorów, dzięki czemu otrzymujemy konferencję non-profit, prowadzoną przez społeczność i dla społeczności. BSides nie konkuruje z żadnym innym wydarzeniem. Celem jest i zawsze będzie poszerzanie spektrum rozmów, prowadzenie dialogu oraz stworzenie  platformy dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem.

W tym roku organizatorzy przygotowali również kilka nowości dla  uczestników. Między innymi w tym roku, oprócz identyfikatora można nabyć pamiątkowy limitowany kubek z logo konferencji wydany z okazji  tegorocznej edycji czy też oryginalną koszulkę. Bilety na tegoroczną edycję #BSidesWarsaw możecie nabyć na oficjalnej stronie wydarzenia pod  adresem https://securitybsides.pl.

Dodatkowo mamy dla Was specjalny kod  rabatowy „SEKURAK-BSIDESWARSAW2019″, który umożliwi Wam zakup pakietów silver oraz gold z dodatkowym rabatem odpowiednio 5% i 10%.
Serdecznie zapraszamy do śledzenia profili #BSidesWarsaw w social  mediach. W ten sposób zawsze możecie być na bieżąco ze wszystkimi  aktualnościami.

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCexBIw_UJOz-H1PD9I9zkGw
Facebook https://www.facebook.com/BSidesWarsaw
Twitter https://twitter.com/bsideswarsaw
WWW https://securitybsides.pl

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz