Warsztaty z bezpieczeństwa aplikacji www - Warszawa - 33% off

04 maja 2017, 17:49 | W biegu | 0 komentarzy
: zin o bezpieczeństwie - pobierz w pdf/epub/mobi.

Mamy dla Was ostatnie 3 miejsca na szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji webowych (10-12.05.2017, Warszawa). A całość z 33% rabatem (do szkolenia zostało parę dni, wystarczy w uwagach przy zapisie wpisać 'last minute').

Szkolenie wymaga jedynie podstawowej znajomości tematyki aplikacji webowych (nie wymaga znajomości tematów związanych z ich bezpieczeństwem).

Kurs jest wypełniony po brzegi ćwiczeniami - odczytywanie plików z serwera przez manipulację uploadowanymi plikami XML, kilka sposobów na wykonanie kodu w systemie operacyjnym przez aplikacje webowe, atak na jedną z javowych bibliotek, kompletne przejmowanie TP-Linków bez hasła, przejmowanie sesji administracyjnej WordPress czy manipulacja konsolą webową w kamerach CCTV Bosch (odczyt hasła admina z pamięci w plaintekst) - to tylko kilka tematów, które można zupełnie na spokojnie przećwiczyć. Oczywiście prezentowane są również metody ochrony.

Jeśli to mało - całkiem ostatnio moja praktyczna prezentacja - trafiła w krótkim czasie na główną stronę wykopu. A bugi tego typu udostępniam na szkoleniu w formie warsztatowej :-)  

Na koniec, szkolenie jako jedno z niewielu na rynku jest polecane przez PortSwigger - twórców chyba najpopularniejszego narzędzia do testów bezpieczeństwa aplikacji webowych - Burp Suite.

--Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz