Jak sprawdzić czy mój Windows jest zainfekowany? Podstawy analizy powłamaniowej. Nie przegap bezpłatnego szkolenia od sekuraka.

Warsztaty z bezpieczeństwa aplikacji www – Warszawa – 33% off

04 maja 2017, 17:49 | W biegu | 0 komentarzy

Mamy dla Was ostatnie 3 miejsca na szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji webowych (10-12.05.2017, Warszawa). A całość z 33% rabatem (do szkolenia zostało parę dni, wystarczy w uwagach przy zapisie wpisać ’last minute’).

Szkolenie wymaga jedynie podstawowej znajomości tematyki aplikacji webowych (nie wymaga znajomości tematów związanych z ich bezpieczeństwem).

Kurs jest wypełniony po brzegi ćwiczeniami – odczytywanie plików z serwera przez manipulację uploadowanymi plikami XML, kilka sposobów na wykonanie kodu w systemie operacyjnym przez aplikacje webowe, atak na jedną z javowych bibliotek, kompletne przejmowanie TP-Linków bez hasła, przejmowanie sesji administracyjnej WordPress czy manipulacja konsolą webową w kamerach CCTV Bosch (odczyt hasła admina z pamięci w plaintekst) – to tylko kilka tematów, które można zupełnie na spokojnie przećwiczyć. Oczywiście prezentowane są również metody ochrony.

Jeśli to mało – całkiem ostatnio moja praktyczna prezentacja – trafiła w krótkim czasie na główną stronę wykopu. A bugi tego typu udostępniam na szkoleniu w formie warsztatowej :-)  

Na koniec, szkolenie jako jedno z niewielu na rynku jest polecane przez PortSwigger – twórców chyba najpopularniejszego narzędzia do testów bezpieczeństwa aplikacji webowych – Burp Suite.

–Michał Sajdak

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz