MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Warszawskie dni informatyki – ostatni moment na rejestrację

24 marca 2017, 12:46 | W biegu | komentarze 2
Tagi:

Sekurak objął patronatem kolejne wydarzenie. A więc:

Ostatnie dni rejestracji na największe wydarzenie IT dla studentów i specjalistów w Polsce – Warszawskie Dni Informatyki.

Już wkrótce, bo 28 i 29 marca (wtorek, środa) odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób szeroko związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

WDI to przede wszystkim blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki – frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, sieci, hardware, czy rozwój swojego biznesu start-up’owego.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT, jak i modne start-up’y. Wydarzeniem towarzyszącym będzie panel dyskusyjny rektorów warszawskich uczelni i ludzi świata biznesu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie na www.WarszawskieDniInformatyki.pl.

Więcej informacji: www.WarszawskieDniInformatyki.pl

Facebook: www.facebook.com/WarszawskieDniInformatyki

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. ...

    A gdzie się HTTPS zgubił przy rejestracji na stronie Warszawskich Dni Informatyki ?

    Odpowiedz
    • Nie było i nie ma. Bo to taki zlot sympatyków komputera, jak kiedyś sprzedawców na SGA by Allegrosz. Fraza „Zarejestruj się na największe wydarzenie IT w Polsce dla Studentów i Profesjonalistów” oraz wstęp wolny powinny Ci wszystko wyjaśnić już na stronie głównej ;o)

      Odpowiedz

Odpowiedz