[nowość] Poznaj bezpieczeństwo Windows. Cześć pierwsza: usługi systemowe. Nowe, bezpłatne szkolenie od sekuraka!

Szukasz ciekawej pracy? IoT / pentesting / międzynardowa współpraca – zobacz ofertę Assa Abloy

09 maja 2017, 16:35 | Aktualności | komentarze 4
Tagi: ,

Na początek samo stanowisko: Firmware Security Architect. Brzmi intrygująco? Bo jest i wymaga kilku niezależnych umiejętności z obszaru security: trochę z obszaru IoT, trochę z obszaru pentestów, warto też znać się na architekturze systemów embedded. Osobiście to duża zaleta (czytaj: mało nudy i duże możliwości rozwoju).

Przyznam też że sam niedawno byłem w biurze Assa Abloy w Krakowie – i na całość mają naprawdę miło zorganizowane, wygląda też że w firmie panuje naprawdę świetna atmosfera :)

Sama firma zajmuje się z kolei najrozmaitszymi systemami do zamykania, kontrolą dostępu czy wręcz pełnymi systemami – np. kontroli dostępu w hotelach.

Czas teraz na oficjalne ogłoszenie:

ASSA ABLOY is the global leader in door opening solutions, dedicated to satisfying end-user needs for security, safety and convenience. Shared Technologies is the Group’s shared global innovation organization that provides technology platforms and global digital services to local product companies. ASSA ABLOY Shared Technologies is a motivated team of professionals who put pride in delivering innovative, high quality and secure products that are used globally.

ASSA ABLOY Shared Technologies is growing in Kraków (Zabierzów), and we are currently looking for experienced Firmware Security Architect to be part of our successful journey.

Who you are

We believe that you have strong hands-on experience as firmware/hardware developer. You have a genuine interest in embedded security and have worked in an environment where you have been part of developing high security solutions. You have an ability to spread and raise the embedded security awareness and enhance the security level within the organization.

Mandatory Qualifications:

•    3 years+ of relevant experience in embedded application security architecture
•    Familiarity with secure coding standards and best practices ( e.g. BSIMM, OWASP Embedded/IoT and OpenSAMM)
•    Demonstrate good presenting and communication skills, good judgment, analytical ability,
•    Experience of building and maintaining good working relationships with both external and internal parties,

We hope you find ASSA ABLOY Shared Technologies an attractive place to continue your career and we are looking forward to receiving your application.

If you would like to get more information about our Company and this position, please contact us directly: krakow@assaabloy.com or visit our career center.

Dla pewności – za ogłoszenie otrzymujemy wynagrodzenie, a również tym wpisem otwieramy sekuraka na możliwość reklamowania się u nas.

–Michał Sajdak

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Tony Hołk

  Tylko, jak to napisał ktoś na innym portalu – gdzie i jak się tego nauczyć?

  Odpowiedz
  • Paweł Borowski

   Hej, wydaje mi się, że ta praca wymaga specyficznego „zacięcia” i osobowości, więc już samo zapytanie ” jak się tego nauczyć” jest pewnym znakiem, że to nie dla Ciebie:) Nie zrozum mnie źle, proszę, po prostu to tak jakby zobaczyć ogłoszenie na programistę i napisać „ale jak się tego nauczyć”. Obie branże wymagają ciągłego dokształcania się i bycia „pasjonatem” – co wymaga poznawania tematu w każdej wolnej chwili. Pozdrawiam:)

   Odpowiedz
 2. Ernest

  Widełki płacowe albo this ogłoszenie didn’t happen

  Odpowiedz
 3. być może kolega się dowie o co chodzi i temat mu podpasuje, nigdy nie wiadomo :) podobnie miałem z kodowaniem / jak zobaczyłem efekty to mnie bardziej wzięło niż 'suche rzeczy’

  Odpowiedz

Odpowiedz