Książka sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych: -20% z kodem rabatowym: ksiazka-wakacje

Szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji www – Warszawa

11 lutego 2014, 15:21 | W biegu | komentarze 4
Tagi: ,

Tym razem warsztatowe szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji www, organizowane przez Securitum i wspierane przez sekuraka odbywa się w Warszawie (10-12 marca 2014).

Szkolenia nie będę jakoś zbytnio reklamował – każdy może sam przejrzeć agendę oraz opinie poprzednich uczestników. Trzydniowy kurs charakteryzuje na pewno spora dawka praktyki oraz pokazanie na licznych przykładach sposobu myślenia podczas wykrywania oraz analizy podatności w aplikacjach webowych.

Na koniec dodam, że pewien niewielki wyrywek z tego szkolenia prezentowany był na ostatniej konferencji Secure, gdzie całość otrzymała #1 miejsce za merytorykę oraz sposób prezentacji.

Zapraszam :-)

–michal.sajdak<at>securitum.pl

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. bl4de

  Jeśli tylko macie możliwość zapisać się na to szkolenie – nie zastanawiajcie się ani chwili :)

  Trzy dni wypełnione od rana do późnego popołudnia ćwiczeniami wraz z przystępnie wytłumaczoną teorią, do tego świetny sposób prowadzenia zajęć i przygotowanie techniczne (infrastruktura „warsztatowa”).

  Dla kogoś, kto interesuje się tematyką bezpieczeństwa aplikacji webowych i chciałby w praktyce nauczyć się i przetrenować kilka dość zaawansowanych zagadnień pod okiem doświadczonego prowadzącego – jest to idealne szkolenie.

  Odpowiedz
 2. 4m8u5h

  Czy to szkolenie nadaje się dla kogoś kto dopiero chce się wdrożyć w tą tematykę czy jest przeznaczone dla osób mających już pewne doświadczenie?

  Odpowiedz
 3. Szkolenie nadaje się dla każdego. Ostatnio w Krakowie wybraliśmy się taką ekipą „Sekurakową” – m.in. z bl4de oraz Voldy. Siedzimy w temacie bezpieczeństwa, również zawodowo i byliśmy bardzo zadowoleni.

  Miałem obawy, że pracując już kilka lat w zawodzie, głównie w bezpieczeństwie aplikacji webowych, mogę się trochę zanudzić. Nic podobnego – przykłady były nietypowe, luki były eksploitowane często w nieznany mi sposób i w praktyce dużo się nauczyłem.

  Tematyka i ćwiczenia zostały jednak tak skonstruowane, że każdy – niezależnie od swojego poziomu – mógł się z satysfakcją wyżyć. Michał bardzo fajnie tłumaczył i podpowiadał, ale nie prowadził za rączkę – dzięki czemu po szkoleniu dużo rzeczy zostało 'w palcach’.

  Ogółem bardzo polecam. Byłem w zasadzie na dwóch szkoleniach Securitum i każde z nich było równie dobre.
  Przypadek? Nie sądzę ;-)

  Odpowiedz
 4. 4m8u5h: w zasadzie wystarczy znać w miarę technologie webowe (w sensie np. jak wygląda mniej więcej HTTP, podstawy HTML, podstawy SQL) – wszystko w miarę na bieżąco jest wyjaśniane – łącznie z przypomnieniem np. SQLa.

  Odpowiedz

Odpowiedz