RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji WWW / API REST taniej o 20% (w zestawie również książka sekuraka i wejście na MEGA sekurak hacking party)

14 lutego 2020, 14:22 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi: ,

Na nasze całodzienne wydarzenie – MEGA sekurak hacking party (zobacz agendę) zapisało się już 580 osób! Dodatkowo, bezpośrednio w kolejne dni po hacking party prowadzimy w Krakowie szkolenia warsztatowe: bezpieczeństwo aplikacji www, bezpieczeństwo API REST, powłamaniowa analiza incydentów bezpieczeństwa.

Możecie się na nie wybrać (dostając aż 20% rabat) – kupując stosowny bilet tutaj (w każdym szkoleniu jest pełen udział w MEGA sekurak hacking party, w przypadku dwóch szkoleń w zestawie jest również nasza książka). W skrócie, możecie w ramach jednego wyjazdu przyswoić naprawdę ogromną ilość wiedzy :-)

Jeśli ktoś chce wybrać się tylko na hacking party: polecamy jeszcze ostatnie biletyzabierz kumpla” (pojedynczy bilet jest wtedy w super niskiej cenie 170 PLN netto (+VAT)). Pojawiły się też bilety dla pracowników jednostek edukacyjnych oraz budżetówki (bilet: EDU/GOV)

Jeśli ktoś nie może dojechać do Krakowa – właśnie uruchomiliśmy „małe” sekurak hacking party w Warszawie (2-godzinne spotkanie, można też zakupić bilet z książką i odebrać ją na miejscu z podpisami dwóch autorów!)

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz