-20% z kodem swieta-2021 -> Książka sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych (idealna również dla początkujących).

Szkolenie CEHv8 – czerwiec 2014

07 czerwca 2014, 17:00 | W biegu | komentarze 2
Tagi: ,

atcZostało już niewiele czasu do szkolenia przygotowującego do CEHv8 organizowanego przez Securitum. Przez 5 dni (23-27.06) będziemy intensywnie akumulować wiedzę (w zasadzie to już zaczęliśmy – uczestnicy otrzymali pakiet wiedzy do samodzielnej nauki jeszcze przed szkoleniem).

Sam kurs, poza materiałem wymaganym na egzaminie, zawiera dużo praktyki a także kilka niespodzianek:

 • możliwość wygrania w ramach mini hackme książek tematycznych
 • książka RTFM dla każdego uczestnika
 • możliwość poćwiczenia tematów związanych z bezpieczeństwem WiFi na realnych AP (w pakiecie jest dostępna karta bezprzewodowa na USB z odkręcaną anteną i posiadająca „odpowiednie” sterowniki)

Każdy uczestnik otrzymuje również pakiet oficjalnych materiałów szkoleniowych i voucher na egzamin.

Obecnie są jeszcze wolne 3 miejsca, więc jeśli ktoś chciałby zdążyć na termin czerwcowy – zapraszam, szczególnie że przy zapisie w dwie lub więcej osoby są dostępne naprawdę atrakcyjne rabaty.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. czytelnik

  Mam takie pytanie, jako że niektórzy mają pewnie już początki za sobą i wiedzą co nieco.
  Pytanie dotyczy tego jakimi certyfikatami na samym początku powinna się zainteresować osoba która chce się rozwijać w kierunku bezpieczeństwa komputerowego i posiadająca już jakieś podstawy wiedzy w tym temacie? Domyślam się, że dotarcie do tak pożądanych certyfikatów jak CEH czy CISSP to nie jest bułka z masłem i wiele innych po drodze się nabywa. Możecie powiedzieć jakie Wy zdawaliście na samym początku, od czego zacząć?
  Dzięki :).

  Odpowiedz
  • Ja bym proponował jednak rozważyć CEHa. Masz tu 2 lata wymaganego doświadczenia (albo brak wymagań jeśli uczestniczysz w oficjalnym szkoleniu). Dla CISSP-a to jest aż 5 lat.

   Odpowiedz

Odpowiedz