MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Szkolenie CEH oraz Offensive HTML – już wkrótce

24 marca 2015, 12:10 | W biegu | 0 komentarzy

Zapraszamy na dwa mocno techniczne szkolenia organizowane przez Securitum:

Mamy tutaj 5 dni dosłownie po brzegi wypełnione ćwiczeniami, a opinie odnośnie kursu też są całkiem dobre (reszta na stronie szkolenia):

  • Szkolenie przygotowujące do egzaminu CEH prowadzone przez p. Michała Sajdaka uważam za jedno z najlepszych szkoleń bezpieczeństwa IT, którego byłem uczestnikiem. Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane, z dużą ilością materiałów do dalszej nauki. (…). Polecam wszystkim bez zastanowienia – Piotr Szwajkowski, Narodowe Centrum Badań Jądrowych
  • Szkolenie w pełni pokryło (a w znacznej części poszerzyło) zakres jaki EC-Council przygotowało do certyfikacji. Dużo przykładów 'z życia wziętych’ i pracy laboratoryjnej przekładanych sporą dawką wiedzy teoretycznej. Zdecydowanie polecam — Mateusz Pawłowski

Na obie grupy jest już prawie maksymalna liczba osób, ale są już planowane – kolejne edycje obu kursów (na czerwiec 2015).

PS

Od niedawna dostępne jest też nowe szkolenie prowadzone przez Przemka Skowrona dotyczące praktycznej analizy ryzyka (więcej o nim niebawem).

Dla szukających optymalizacji kosztów – istnieje też możliwość uczestnictwa w ww. szkoleniach – łącząc je z realizacją audytu bezpieczeństwa dla Waszej organizacji – wtedy można uczestniczyć w takim kursie nawet z 50% rabatem.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz