Książka sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych: -20% z kodem rabatowym: ksiazka-wakacje

Szkolenia CEH – Securitum Akredytowanym Centrum Szkoleniowym EC-Council

06 maja 2014, 16:26 | W biegu | komentarze 4

Temat szkolenia przygotowującego do egzaminu na certyfikację CEH był już na sekuraku ogłaszany, a teraz mamy potwierdzenie że Securitum uzyskało status Akredytowanego Centrum Szkoleniowego EC-Council.

Oznacza to, że zaczynamy prowadzić oficjalne szkolenia przygotowujące do CEH (w cenie szkolenia oficjalne materiały oraz voucher na egzamin). W ramach naszego kursu jest również kilka extra elementów – m.in. książka Red Team Field Manual czy bezprzewodowa karta na USB – do testów bezpieczeństwa WiFi.

Skupiamy się też na maksymalnej ilości praktyki, nie zapominając również o zasadniczym celu szkolenia – czyli dobrym przygotowaniu do egzaminu. Przy przygotowaniu szkolenia czerpaliśmy zresztą doświadczenia z innych szkoleń warsztatowych Securitum, które są całkiem nieźle oceniane również przez czytelników sekuraka.

Szkolenia odbywają się w Krakowie oraz Warszawie, mniej więcej co 2 miesiące.

Na koniec mała niespodzianka – na pierwszy termin (czerwcowy) jest możliwość uzyskania rabatu od ceny szkolenia – 1 000 PLN netto. Wystarczy przy rejestracji na szkolenie podać w uwagach hasło – rabat sekurak. Zniżki można też uzyskać przy rejestracji więcej niż jednej osoby z firmy.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Kuba

  Szkolenie i egzamin CEH jest po angielsku?

  Odpowiedz
  • Egzamin po angielsku. Szkolenie po polsku – choć oczywiście znaczna większość materiałów – po angielsku.

   Odpowiedz
   • valdi

    „Egzamin po angielsku. Szkolenie po polsku – choć oczywiście znaczna większość materiałów – po angielsku.”

    Czy znajomość angielskiego na poziomie „B2 – matura” wystarczy do opanowania materiału i zdania egzaminu czy raczej należy podszkolić angielski do wyższego poziomu ?

    Odpowiedz
    • Najbardziej przydatny jest angielski techniczny – czyli związany w sumie z IT. I tu przede wszystkim trzeba warto mieć sporą wiedzę – bo choćby helpy do wszystkich narzędzi są po angielsku.

     Ogólny angielski nie musi być jakiś strasznie wysoki – szczególnie też że pytania na egzaminie nie są pisane jakąś wysoką angielszczyzną ;-)

     Odpowiedz

Odpowiedz