Szkolenia warsztatowe Securitum z sekurakową zniżką

15 marca 2014, 12:18 | W biegu | komentarze 4
: oglądaj sekurakowe live-streamy o bezpieczeństwie IT.

Dostępne mamy już nowy termin szkolenia z bezpieczeństwa aplikacji webowych, które zostało uzupełnione o nowe elementy (podatności związane z XXE – XML External Entity, oraz przykład Remote Code Execution w jednej z bibliotek Java) – oczywiście wszystko pokazywane jest w formie praktycznej z możliwością samodzielnego ćwiczenia. A warsztatów jest tutaj naprawdę sporo – zobaczcie zresztą tylko na agendę.

iiiZ kolei po raz pierwszy pojawia się termin warszawski szkolenia z bezpieczeństwa sieci / testów penetracyjnych (czerwiec 2014). Na tym kursie z kolei skupiamy się na… tematach sieciowych ;-) Test penetracyjny w LAB, tematyka bezpieczeństwa VoIP, IPsec, ręczna generacja i wstrzykiwanie pakietów, systemy IDS – to tylko kilka tematów które ćwiczone są warsztatowo.

Na koniec mała niespodzianka: na edycje czerwcowe szkoleń, powołując się na sekuraka przy rejestracji, możecie otrzymać 10% rabatu, a wszystkie osoby pracujące w administracji publicznej lub uczniowie/studenci – aż 50% rabatu. Promocja obowiązuje tylko w terminie czerwcowym (dla obu ww. szkoleń).

Zapraszamy.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Łukasz

  Bardzo dobrze zorganizowane, merytoryczne szkolenie, jedno z niewielu, które mogę polecić z czystym sumieniem. Konkretna wiedza praktyczna, którą można zastosować już od pierwszego dnia powrotu do rzeczywistości tj. pracy ;-)
  Pzdr.

  Odpowiedz
 2. Kuba

  Byłem na dwóch szkoleniach organizowanych przez Securitum i muszę powiedzieć że było to jedno z nielicznych jakie sobie cenię. Ćwiczenia na kursie są mocno praktyczne i bardzo dobrze przygotowane. Moja ocena 7/7 plus dodatkowy punkt za catering :)

  Odpowiedz
 3. Paweł

  Szkolenia polecam wszystkim intersującym się tematyką bezpieczeństwa. Zajęcia mają charakter warsztatów. Po krótkim wprowadzeniu teoretycznym do danego zagadnienia dostajesz zadanie do wykonania i pracujesz samodzielnie…
  Później wyniki są omawiane i podawane możliwe rozwiązania problemu.
  Prowadzący to praktyk, który w sposób przystępny potrafi przekazać swoją wiedzę. Naprawdę polecam !

  Odpowiedz
 4. bl4de

  Po raz kolejny uczestniczyłem w szkoleniu organizowanym przez Michała Sajdaka z Securitum – i po raz kolejny zostałem zasypany masą wiedzy i ćwiczeń praktycznych :) (tym razem z bezpieczeństwa sieci i testów penetracyjnych).

  Na pewno nie było to moje ostatnie szkolenie odbywane w Securitum. Polecam każdemu, kogo temat w jakiś sposób interesuje i chciałby poszerzyć i usystematyzować wiedzę.

  PS: Satysfakcja i uczucie towarzyszące rozwiązywaniu praktycznych zadań i uzyskanie dostępu root’a – bezcenne :D

  Odpowiedz

Odpowiedz