MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

SysOps / DevOps Polska MeetUp #19 (Warszawa, wstęp wolny)

12 kwietnia 2017, 19:58 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi:

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp, które odbędzie się w czwartek, 27 kwietnia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie.

Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Pawła Ufnalewskiego w prelekcji pt. „Chmura hybrydowa, czyli infrastruktura dedykowana w połączeniu z usługami cloud”. Podczas prelekcji Paweł opowie o różnych podejściach do problemu skalowalnej, wydajnej i przede wszystkim efektywnej kosztowo infrastruktury serwerowej. Przedstawiony przez Pawła projekt chmury hybrydowej pozwala na połączenie mocnych stron obydwu rozwiązań.

Paweł to CTO w MDDV i współzałożyciel grupy SysOps/DevOps Polska na facebooku, zrzeszającej ponad 8 600 administratorów. Jest architektem infrastruktury z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem środowisk wysokodostępnych opartych na systemach Linux i Windows. Po godzinach wielki fan LEGO i foodingu.

Kolejna prelekcja to sesja Kuby Siatkowskiego zatytułowana „Użytkownik jest królem”. W czasach kiedy większość pracodawców chce mieć designerskie biuro, pokazać jacy są innowacyjni i dbać o produktywność pracowników warto spojrzeć co możemy zaoferować naszym użytkownikom, żeby umilić im życie. W trakcie sesji porozmawiamy, jak zapewnić przyjazne miejsce pracy i dlaczego powinniśmy zakopać topór wojenny w odwiecznej walce ‘Użytkownicy vs. Administratorzy’.

Kuba jest administratorem w Booking.com. Wcześniej pracował jako inżynier systemowy w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Certyfikowany trener Microsoft i instruktor Cisco. Posiadacz certyfikatów MC* oraz CC*, certyfikowany body piercer.

Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem:

https://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/238499571/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną pod adresem: http://sysopspolska.pl

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz