MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

SysOps / DevOps Polska MeetUp #12

26 września 2016, 23:02 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi:

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp, które odbędzie się w czwartek, 29 września o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie.

Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Nataniela Zielskiego, który zaprezentuje nam swoje spojrzenie na to czym jest DevOps i komu jest do niego bliżej oraz czy chmura jest czy dopiero będzie? Będzie mówił między innymi o ITPro vs DevOps, stanie uchmurowienia na świecie i jak sytuacja może się kształtować w przyszłości, wszystko w prezentacji pt. „Chmura i DevOps”

Następnie Panowie Łukasz Dajek i Maciej Raszplewicz zaprezentują historię pt. „Jak budujemy DevOps w Aviva”. Łukasz i Maciek opowiedzą dlaczego zdecydowali się na wdrożenie DevOps, jakich narzędzi do tego używają (AWS, Ansible, Stash, RedHat), w planie prelekcji jest też przewidziany pokaz uruchomienia pełnego środowiska z wykorzystaniem powyższych narzędzi. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem:

http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/234004228/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną pod adresem: http://sysopspolska.pl

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz