MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

SysOps / DevOps Polska MeetUp #11 – wejście za free

13 sierpnia 2016, 18:28 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi:

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla administratorów sieciowych i systemowych – SysOps / DevOps Polska MeetUp, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 18 sierpnia o godz. 18:00 w sali konferencyjnej na 7. piętrze w budynku AVIVA (Gdański Business Center, budynek C, ul. Inflancka 4b), w Warszawie.

Dla leniwych – transmisję będzie można śledzić LIVE tutaj: http://sysopspolska.pl

Dwa słowa od samych organizatorów:

Podczas najbliższego eventu będziemy mieli okazję wysłuchać Bartosza Sienkiewicza, który opowie historię o początkach systemu wspomagania zarządzania chmurami wielu dostawców w jednym miejscu, w prelekcji pt. „Narzędzia w chmurze do wspomagania chmur”. Następnie Małgorzata Rembas zaprezentuje nam możliwości narzędzi do automatyzacji obsługi chmury w prezentacji: „Ansible for Azure Deployments”. Po każdej prelekcji zapraszamy do krótkiej dyskusji z autorami wystąpienia.

Dołączcie do wydarzenia dostępnego pod linkiem:

http://www.meetup.com/SysOpsPolska/events/233119708/ lub śledźcie transmisję na żywo dostępną pod adresem: http://sysopspolska.pl

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz