Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Super promocja na ebooki od Heliona – nawet 80-95% w dół. Tylko do 5.11.2020.

03 listopada 2020, 20:32 | W biegu | komentarze 4

Ebooki z działu IT możecie znaleźć tutaj (kilka przykładowych tytułów w dalszej części wpisu). Zachęcamy do polowania, bo promocja kończy się 5.11.2020 (o północy).

Sama platforma, która oferuje już ponad 90 tysięcy e-booków, audiobooków, kursów video i książek drukowanych. Księgarnia, która od niemal dekady rewolucjonizuje rynek czytelniczy i obecnie współpracuje z prawie 900 wydawcami. Strona, którą każdego miesiąca odwiedza nawet kilkaset tysięcy zadowolonych użytkowników.

Ebookpoint.pl kończy 9 lat! Takiej okazji do hucznego świętowania nie możesz przeoczyć, zwłaszcza jeśli pracujesz w branży IT, chcesz się doszkolić i poznać nowe technologie, niekoniecznie związane z obecną pracą i zadaniami, jakie wykonujesz.

.

Zaczynamy już dzisiaj, i to z wysokiego C!

Na stronie odkrywamy wszystkie karty: przeceniamy ponad 30 tysięcy e-bookówaudiobooków i kursów video z niemal każdej dziedziny aż do 95 proc.! Z cen, które wszyscy uwielbiają: 6,90 zł, 9,90 zł, 14,90 zł, 19,90 zł, 24,90 zł, 29,90 zł, czytelnicy będą mogli korzystać w księgarni przez 48 godzin. Przyjemności czerpanej z tej promocyjnej oferty dopełni kreatywny konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody marki Pocketbook.

Urodzinowe party Ebookpoint, które potrwa do 4 listopada, to wielkie święto dla każdego, kto nie tylko kocha czytać, ale również dba o swój rozwój. Nie zwlekaj i wpadaj do nas na czytelniczą imprezę!

Co powinien mieć w biblioteczce profesjonalny programista?

Przygotowaliśmy listę tytułów i kursów video, które każdy programista powinien mieć w swojej biblioteczce. Przekonaj się, że książki dla pracowników branży IT wcale nie muszą być trudne i niezrozumiałe! Co więcej, konkretna pozycja może pomóc w rozwiązaniu problemów, które wcześniej wydawały się nie do rozwiązania. A co najważniejsze – każdą z nich kupisz tylko za 29,90 zł!

Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty

Prawdziwy klasyk i must have każdego programisty. Nieistotne, w jakim języku programujesz, najważniejsze, żeby Twój kod, który przecież jest najlepszą wizytówką każdego kodera, był napisany w sposób profesjonalny, spełniający standardy i dobre praktyki. Z tej książki dowiesz się również, „jak pisać dobry kod, a zły przekształcić w dobry”, „jak formatować kod, aby osiągnąć maksymalną czytelność” czy też „jak tworzyć testy jednostkowe i korzystać z programowania sterowanego testami”.

 

 

Czysta architektura. Struktura i design oprogramowania. Przewodnik dla profesjonalistów

Kolejny tytuł napisany przez „Wujka Boba” (Roberta C. Martina), który programuje od 1970 roku! Oto pozycja, która również powinna się znaleźć w podręcznych zbiorach każdego architekta oprogramowania, analityka systemowego czy menadżera. Przeczytasz w niej między innymi, „jakie są najważniejsze zasady projektowania oprogramowania związane z adresowaniem funkcji, separacją komponentów i zarządzaniem danymi”, „w jaki sposób implementować optymalne struktury dla sieci WWW, baz danych, konsoli i aplikacji osadzonych”, a także dowiesz się, „co jest naprawdę ważne podczas tworzenia oprogramowania”. Dodatkową ciekawostką jest ścieżka kariery Martina – od początkującego programisty do cenionego eksperta.

Język C. Solidna wiedza w praktyce. Wydanie VIII 

To ósme wydanie książki zawierającej znakomite wprowadzenie do języka C oraz inżynierii oprogramowania. Autorzy, cenieni specjaliści w dziedzinie programowania, obszernie wyjaśniają zasady tworzenia i działania kodu, a także zagadnienia związane z typami danych, funkcjami, tablicami, operacjami na bitach, wyliczeniami czy też pracą na plikach. Jeśli się uczyć, to od najlepszych!

 

 

 

 

Szeregi czasowe. Praktyczna analiza i predykcja z wykorzystaniem statystyki i uczenia maszynowego

Oto praktyczny przegląd metod analizy szeregów czasowych, w którym ujęto pełny potok przetwarzania danych czasowych i modelowania. Zaprezentowano tutaj rzeczywiste przypadki użycia tych metod i zilustrowano je obszernymi fragmentami znakomicie zaprojektowanego kodu w językach R i Python. Bezcenna wiedza!

 

 

 

Spring w akcji. Wydanie V

Piąta wersja Springa okazała się kamieniem milowym. Obecnie projektanci mogą tworzyć mikrousługi, korzystać z funkcji programowania reaktywnego i doskonalić budowanie aplikacji zgodnie z modelem MVC. Dzięki pełnej integracji Springa ze Spring Boot nawet najbardziej złożone projekty wymagają minimum kodu konfiguracyjnego. Nowoczesna aplikacja w Javie? Sprawdź Springa!

 

 

Projekt Jednorożec. Powieść o szansie w epoce przewrotów cyfrowych

Tak, to powieść! Opisuje historię zbuntowanych programistów i liderów biznesowych, którzy walczą o prosperity swojej firmy w czasach wielkiej niepewności. Równocześnie to szalenie użyteczne studium przypadku, pokazujące, jak bardzo technologie mogą usprawnić biznes – o ile zapewni im się odpowiednie warunki. Lektura obowiązkowa w świecie DevOps.

 

 

Frontend developer. Kurs video. JavaScript. Poziom średnio zaawansowany

 Kurs kończy się na poziomie, który pozwala z powodzeniem rozpocząć pierwszą pracę, staż, praktykę lub zapoczątkować karierę freelancerską; sprawi, że staniesz się samodzielnym programistą i będziesz mógł rozwijać się dalej, już samodzielnie. Gdy dogłębnie poznasz język JavaScript, otworzy się przed Tobą świat nowoczesnych aplikacji internetowych i aplikacji SPA. Brzmi zachęcająco, prawda?

 

 

Poradnik hakera. Kurs video. Inżynieria odwrotna i modyfikacja programów komputerowych

Specjalista w dziedzinie programowania zwrotnego musi nie tylko znać świetnie języki programowania i jego zasady, ale także spróbować wczuć się w developera, który pisał dany kod. Musi zrozumieć jego sposób myślenia, ulubione ścieżki pracy, metodę, jaką wykorzystał do implementacji jakiegoś systemu czy też jego składnika. Ten kurs sprawi, że nie tylko poznasz możliwości, jakie daje analiza kodu, ale także dowiesz się, jak obsługiwać programy wyspecjalizowane w pracy na plikach wykonywalnych i nauczysz się podstaw assemblera.

 

Ubuntu 20.04. Kurs video. Zostań administratorem systemów IT

Linux, na którego jądrze działa Ubuntu, rozwijany od 1991 roku, stanowi najpopularniejszy system operacyjny świata. Dzisiaj stosuje się go w środowiskach serwerowych, na komputerach biurowych oraz domowych, w telefonach komórkowych, routerach i w telewizorach. Czyli praktycznie wszędzie. Dzięki temu kursowi nauczysz się obsługi Linuxa, poznasz bazowe informacje dotyczące Ubuntu, a także opanujesz podstawową wiedzę związaną z wirtualizacją. To prawdziwy must have dla wszystkich pracujących na Linuxie.

 

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Python. Wprowadzenie. Wydanie V – nie ten obraz reprezentujący okładkę.

  Odpowiedz
 2. Tomasz21

  Dobre i pożyteczne; Ta wiedza może wielu ludzi oświecić, / dosłownie /.
  Tylko żeby chcieli czytać, zapoznać się z tą literaturą.
  Popieram. i Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. wk

  Pierwszy link nie działa prawidłowo – coś zmienili i dział „Informatyka” jest pod 9700 nie 9699.

  Rano działało.

  Odpowiedz

Odpowiedz