Książka sekuraka o bezpieczeństwie aplikacji webowych: -20% z kodem rabatowym: ksiazka-wakacje

Spory rabat na szkolenia z bezpieczeństwa Securitum

08 sierpnia 2013, 15:00 | Aktualności | 0 komentarzy

Do końca roku można uzyskać 20% rabatu na wszystkie otwarte szkolenia z bezpieczeństwa organizowane przez Securitum. Przy rejestracji wystarczy podać hasło: Sekurak.

Jeśli podoba się Wam formuła sekuraka czy choćby nasze hackme, zapraszamy na realizowane w ramach Securitum szkolenia z bezpieczeństwa. Kilka z nich jest prowadzonych przez Michała Sajdaka – pomysłodawcę naszego portalu.

Większość kursów ma charakter warsztatowy – bezpieczeństwo aplikacji webowych czy bezpieczeństwo sieci / testy penetracyjne, ale w ofercie można znaleźć również kurs umożliwiający naukę technicznego bezpieczeństwa IT niemal od podstaw – szkolenie – wprowadzenie do bezpieczeństwa.

W trakcie szkoleń warsztatowych można popracować na realnych podatnościach, które zresztą publikujemy od czasu do czasu na Sekuraku (patrz tutaj, tutaj, tutaj czy też tutaj) – ale w trakcie warsztatów można przetrenować dużo, dużo więcej – jak choćby:

Wskazywane są również metody ochrony przed podatnościami; pełne agendy – dostępne w linkach powyżej.

W ofercie dostępne są też kursy nastawione na aktywne wykrywanie ataków i monitorowanie bezpieczeństwa naszej sieci – choćby zaawansowany monitoring bezpieczeństwa, prowadzony przez Przemka Skowrona, który przez kilka ostatnich lat zdobywał doświadczenie w obszarze monitoringu bezpieczeństwa w jednej z polskich instytucji finansowych – gdzie zresztą obecnie jest szefem zespołu CSIRT.

Czytelników, którzy nie mają budżetu na kurs nawet po rabacie, zachęcamy do bezpłatnego udziału w Sekurak Hacking Party oraz regularnego czytania Sekuraka ;-).

Jeśli podobają się Wam agendy szkoleń — może polecicie również te kursy znajomym?

– Wojciech Smol, (wojciech.smol<at>sekurak.pl)

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz