MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Semafor 2018 – dowiedz się o bezpieczeństwie API REST

01 lutego 2018, 11:59 | W biegu | 0 komentarzy

W tym roku będzie nas nieco mniej na konferencjach (trzeba kiedyś odpocząć), ale jednym z wyjątków jest Semafor, na którym byliśmy z sekurakową załogą już wiele razy.

Tego roku na Semaforze  opowiem o bezpieczeństwie API REST, a prezentacja zorganizowana zostanie dookoła ~20 różnych przypadków podatności z życia wziętych: infrastruktura Cisco, urządzenia sieciowe, branża samochodowa, WordPress, świat aplikacji mobilnych czy serwisy społecznościowe – to tylko kilka przykładowych tematów.

Zobaczycie rzeczy, o których nie śnili zarówno filozofowie jak i programiści API ;-) Swoją drogą mamy też w temacie pełnodniowy kurs – właśnie o bezpieczeństwie API (wersje: PL i EN).

Informacja od organizatorów o konferencji (sekurak jest patronem medialnym wydarzenia):

Konferencja SeMAFor jest jednym z najważniejszych wydarzeń związanym ze światem bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce – w 11 edycji, 15-16 marca uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 40 prelekcji i warsztatów. SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.

Dla wszystkich sympatyków i czytelników Sekuraka organizator przewidział 10% zniżkę na udział w wydarzeniu – podczas rejestracji w polu kody rabatowe trzeba wpisać „Sekurak.pl”.

–Michał Sajdak

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:



Komentarze

Odpowiedz