RODO okiem hackera! Praktyczne szkolenie od sekuraka z ochrony danych osobowych. Zapisz się tutaj.

Sekurak na CIONET – live hacking wśród szefów IT

31 sierpnia 2015, 22:02 | W biegu | 0 komentarzy

CIONET to jedna z największych organizacji zrzeszających szefów IT w Europie. W tym roku, 17 września, odbywa się polskie spotkanie CIONET, poświęcone praktycznym aspektom zarządzania bezpieczeństwem IT w firmach.

cionet

CIONET

Wydarzenie startuje o 10:00 w … pociągu relacji Warszawa -> Kraków, gdzie gospodarzem spotkania będzie Adam Filutowski, CIO Grupy PKP.

Dalej, odwiedzić będzie można Data Center Onetu, gdzie onetowy CTO – Paweł Leżański – opowie o zagrożeniach z jakimi spotyka się ten największy polski portal i pokaże stosowane przez nich zabezpieczenia.

W kolejnej części Mirosław Forystek, CIO przedstawi architekturę bezpieczeństwa w ING Banku Śląskim – to dość rzadki przypadek, kiedy bank w miarę szczegółowo opisuje swoje podejście do bezpieczeństwa.

W końcu pora i na wkład sekuraka –  Michał Sajdak zaprezentuje live hacking – czyli scenariusze realizowane na żywo scenariusze ataków na różne elementy infrastruktury IT.

Oczywiście nie zabraknie też networkingu – odbędzie się on na krakowskim Kazimierzu, a specjalne menu dla CIONET  ułoży Jaromir Pelczarski, COO w Banku BGŻ BNP Paribas.

Całość informacji o Security Day (wraz z rejestracją) – można znaleźć tutaj.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz