MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Sekurak Hacking Party Kraków 2/2018 – ostatnie miejsca

07 lutego 2018, 21:03 | W biegu | komentarze 2
Tagi:

Kolejna edycja krakowskiej edycji Sekurak Hacking Party prawdopodobnie zostanie całkiem wyprzedana. Mamy dostępnych 520 miejsc (+ mała rezerwa, którą zostawimy na absolutny last minute), z czego już 419 zostało sprzedanych (pierwsze osoby miały bilety po zaledwie ~15 zł).

Trochę eksperymentujemy z formułą i tym razem cała impreza odbędzie się wcześniej niż zazwyczaj, czyli o 15:00 (można być już o 14:30). Spotykamy się 26 lutego w Krakowie w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego – ul. Krupnicza 33.

W skrócie – Sekurak Hacking Party to maksimum treści i zero marketingu :) Całość to kilka praktycznych prezentacji o bezpieczeństwie – mile widziani są wszyscy, którzy chcą zobaczyć parę tajników z życia legalnych pentesterów czy bardziej popularnie – hackerów ;-).

Agendę macie w linkach powyżej, a odpowiadając jeszcze na Wasze pytania – wejście na imprezę gwarantuje wykupienie dowolnego biletu. Jeśli chcecie w cenie unikalną (z haftem) koszulkę sekuraka – jest na to odpowiedni bilet (skorzystało już przeszło 50 osób), można też dokupić extra koszulkę – po prostu wystarczy wziąć kolejny bilet „z koszulką”. Od razu też zaznaczę, że nie zwracamy kosztów biletów jeśli ktoś się rozmyśli.

Na koniec – dobra informacja dla Poznaniaków – na 95% z SHP będziemy u Was 28 lutego, start około 15:00, a więcej szczegółów w osobnym wątku na sekuraku.

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Poznaniak

  NIe ma to jak kupić bilet do Krakowa i przeczytać ze będziecie w Poznaniu xD
  No nic wybiorę się do Was 2 razy xD

  Odpowiedz
  • spoko, będzie trochę zmian w Poznaniu – coś podobnego do 1wszego SHP w Krakowie w tym roku.

   Odpowiedz

Odpowiedz