Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Segmentacja w firmie, segmentacja w domu – jak podzielić sieć, żeby ograniczyć ryzyko potencjalnego ataku? (rshp)

27 kwietnia 2021, 20:36 | W biegu | komentarzy 8
Tagi:

Już 29. kwietnia 2021r., 20:00 uruchamiamy zaległą prezentację o segmentacji sieci. Zaległą, bo miała ona się odbyć w ramach ostatniego remote sekurak hacking party.

W swojej 45-minutowej prelekcji Maciej Szymczak pisze tak:

W prezentacji opowiem o podejściu, nie o tym jakie pudło z naklejką SECURITY kupić. Poruszę temat stacji roboczych, drukarek oraz intranetów (oraz jak się do nich bezpiecznie dostać w czasie pandemii). Przedstawię zarówno dobre jak i złe scenariusze. Na koniec sesja Q/A w której będziecie mogli wypytać o nurtujące Was w temacie problemy.

Uczestnicy poprzedniego sekurak hacking party (z 29.03.2021r.) otrzymają bezpłatnie linka do transmisji na żywo (jeśli go z jakiegoś powodu nie masz – napisz na szkolenia@securitum.pl). W ramach uczestnictwa otrzymacie również dostęp do filmu z tej prezentacji.

Jeśli ktoś chce jeszcze się zapisać – można to zrobić tutaj.

W cenie raptem 29PLN + VAT będziecie mieć dostęp do dwóch prezentacji:

 • Dorota Kulas – phishing na poważnie, czyli jak łowić cicho i skutecznie [czas prezentacji: ~90 minut]
 • Link do transmisji na żywo: „Segmentacja w firmie, segmentacja w domu – jak podzielić sieć, żeby ograniczyć ryzyko potencjalnego ataku?”

Linki wysyłane są automatycznie po zakupie.

Do zobaczenia :-)

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. asdsad

  Kupuję.
  Ale mam pytanie do szefa strony: czemu podajecie ceny netto??? Gdybyście handlowali wyłącznie B2B, to nie ma problemu, ale prawo zabrania podawać konsumentowi ceny netto, jeśli nie ma brutto, ani pisać „x + VAT”. Walczycie o uczciwość, a tu taki babol.

  Odpowiedz
  • Generalnie wolimy żeby ludzie wiedzieli ile płacą podatków…

   Odpowiedz
 2. sasza

  Bardzo dobra odpowiedź; Pochwalam, ludzie powinni wiedzieć ile płacą Frycowego. Być może wtedy otworzą im się oczy na rzeczywistość.
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • asdsad

   Frycowe, to byłoby zarobić karę od UOKiK-u za taką pierdołę. Ja tego nie wymyśliłem, tylko ustawodawca, a napisałem bo lubię Sekuraka.

   UOKiK „nagradza” jeśli napiszesz:
   100 zł netto (+VAT)
   …a nie czepia się gdy dasz:
   123 zł (w tym VAT)
   123 zł (100 zł netto)

   Z resztą… gdy nastawiam się na 29,00 zł, a przy płatności wyskakuje 35,67, to czuję taki sam niesmak jak w np. Biedronce, gdy przy kasie jest co innego niż na półce.

   Ale widzę, że już poprawili. Dzięki :) Idę jeszcze nawrócić Koniecznego, bo Haertle już od początku dawał ceny normalnie.

   Odpowiedz
 3. Tom

  Hej

  Czy to szkolenie jest dostępne dla osób które nie zdążyły? Czy można wykupić dostęp post-factum, jest taka opcja w waszym sklepie?
  Czy planujecie kolejne edycje i kiedy?

  Robicie super robotę w krzewieniu wiedzy!.
  Pozdrówka dla całej ekipy Sekuraka>

  Odpowiedz
  • tak, jak kupisz dostęp do tego rSHP – automatem otrzymasz linki do obu nagrań :)

   Odpowiedz
 4. Sebastian

  Cześć,
  Dzięki za szkolenie. Wiem, że pieniądze nieduże ale po Sekuraku spodziewałem się trochę więcej. Mam nadzieję, że będzie kolejna, bardziej rozbudowana część – odnoszę się do tematu separacji sieci.

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Tak, planujemy 4h+ szkolenie w tym temacie :-)

   Odpowiedz

Odpowiedz