MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

SECURITY PWNing CONFERENCE 2017

20 września 2017, 21:33 | W biegu | komentarze 3
Tagi:

Zapraszamy na drugą edycję konferencji PWNing. Podobnie jak i ostatnio będziemy z prezentacją. Jak zwykle będzie to hackowanie na żywo i stawiamy na kamery CCTV z oryginalnym researchem z tego roku.

Poniżej info od organizatorów, Sekurak patronuje medialnie całemu wydarzeniu.

6-7 listopada w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji „SECURITY PWNing”.

Duży sukces pierwszej edycji „SECURITY PWNing Conference” i pozytywne opinie jej uczestników skłoniły Instytut PWN do powtórnej organizacji wydarzenia. Konferencję otworzy Gynvael Coldwind, Przewodniczący Rady Programowej, pracujący obecnie w Google jako Senior Software Engineer/Information Security Engineer.

„Chcę aby Security PWNing była konferencją w której sam chętnie uczestniczę” – mówi Gynvael Coldwin – „bardzo techniczne prelekcje prezentujące najnowsze wyniki badań prowadzone przez światowej klasy researcherów przemieszane z lżejszymi, ale nadal merytorycznymi tematami związanymi z rzeczywistymi pentestami czy red/blue teamingiem; do tego do poczytania towarzysząca publikacja i zawody security CTF organizowane przez topową drużynę. Cała konferencja powinna przekazać solidną dawkę informacji, dać możliwość poznania ludzi z branży, ale przede inspirować – szczególnie, że jako środowisko związane z bezpieczeństwem IT mamy jeszcze bardzo wiele do zrobienia.”

Na hasło  Sekurak202017 macie 20% rabatu na uczestnictwo. Kod ważny do końca września!

Podczas pierwszej edycji konferencji, Michał Sajdak z ekipy sekurak.pl miał przyjemność zaprezentować uczestnikom temat związany z internetem rzeczy. Prezentacja została przyjęta ciepło, czego wyrazem mogły być pustki na korytarzach, podczas gdy Michał opowiadał o hackowaniu samochodów, systemów monitoringu oraz bezpieczeństwie domowych routerów. Praktyczny wymiar wiedzy przekazywanej podczas konferencji jest dla jej uczestników bardzo ważny, dlatego też cieszymy się, że organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom merytoryczny omawianych tematów, ale również postarali się o dodatkowe atrakcje. Wszystkiego zdradzić co prawda nie możemy, więc wspomnimy jedynie o takich ciekawostkach jak konkurs mini CTF oraz interaktywna wystawa komputerów i gier sprzed kilkunastu – kilkudziesięciu lat.

Widzimy się na after party? ;)

Termin:
SECURITY PWNing CONFERENCE 2017
6-7 listopada 2017

Miejsce:
Novotel Airport Warszawa
ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 WARSZAWA

Informacje na temat konferencji i rejestracja:
http://www.instytutpwn.pl/konferencja/pwning/

Dane kontaktowe:
Hanna Jarosiewicz
Specjalista ds. marketingu
tel. kom. +22 695 40 40
mail: hanna.jarosiewicz@pwn.pl
Wydawnictwo Naukowe PWN SA

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. ekapek
  Odpowiedz
 2. Tezt

  Czy będzie to ta sama prelekcja, co prowadzona przez Michała na Confidence 2017?

  Odpowiedz
  • Generalnie tak, może z lekkimi updateami.

   Odpowiedz

Odpowiedz