MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

SECURITY CASE STUDY 2018 – zapraszamy

19 lipca 2018, 11:47 | W biegu | 1 komentarz

SECURITY CASE STUDY (SCS) – to jedna z największych konferencji w Polsce, dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Planując tegoroczne aktywności konferencyjne warto już teraz wpisać do kalendarza datę 13-14 września. Odbędzie się wówczas w Warszawie wydarzenie dedykowane bezpieczeństwu IT i informatyce śledczej.

Jeśli chcecie się zapisać, z kodem Sekurak_SCS18_15 otrzymacie 15% rabatu.

Zmieniające się wyzwania i zagrożenia związane z rozwojem cyberprzestępczości wymuszają coraz to nowsze, komplementarne, podejście do zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego. Staramy się je systematycznie przedstawiać w czasie konferencji, stosując atrakcyjną formułę przedstawiania studiów przypadków.

SECURITY CASE STUDY to: 5 ścieżek tematycznych, konkurs CTF (Capture the Flag), specjalistyczne warsztaty oraz EXPO wiodących firm branży IT Security.

Ścieżki konferencji SCS 2018:

 • SCS PRO – IT Security, cyberbezpieczeństwo
 • SCS URDI – informatyka śledcza
 • SCS FREE – prelekcje, część wystawiennicza i stoiska partnerskie (część bezpłatna)
 • ELEVATOR PITCH czyli otwarta scena, na której będzie można w luźniejszej formie przedstawić swój projekt, produkt czy też ideę (część bezpłatna)
 • SCS INFOOPS – ścieżka dedykowana zagadnieniom operacji informacyjnych w cyberprzestrzeni
 • konkurs CTF (Capture the Flag), każda drużyna może spróbować swoich sił, dla trzech pierwszych drużyn nagrody pieniężne (część bezpłatna).

SCS to techniczne prezentacje, konkurs CTF (Capture the Flag) zorganizowany przy współpracy z Polską Obywatelską Cyberobroną. SCS 2018 to także specjalistyczne warsztaty – w tym warsztat prowadzony przez Paulę Januszkiewicz topową prelegentkę na wielu światowych konferencjach jedną z dwóch osób w Polsce, która należy do programu Microsoft Security Trusted Advisor, osobę opiniotwórczą w obszarze bezpieczeństwa IT, uhonorowaną tytułem MVP Enterprise Security.

SCS to spotkanie społeczności IT Security przyciągające setki uczestników, których z roku na rok jest coraz więcej. Security Case Study 2018 będzie inspirującym, poszerzającym horyzonty zawodowe wydarzeniem. Z całą pewnością przełoży się na zwiększenie kompetencji, pozwoli poznać nowe trendy, metody i technologie zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat konferencji, stale uzupełnianą agendę oraz możliwość rejestracji on-line można znaleźć na stronie wydarzenia: www.securitycasestudy.pl

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. zero one

  CTF? Nareszcie coś o Unreal Tournament ;-E

  Odpowiedz

Odpowiedz