MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Secure 2018 – zapraszamy

17 października 2018, 10:03 | W biegu | 0 komentarzy

Konferencja SECURE to wydarzenie, które ma swoje stałe miejsce w kalendarzu najważniejszych imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego. Stanowi wyjątkową okazję, aby posłuchać czołowych ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa z Polski i całego świata, pogłębić wiedzę o zagrożeniach i aktualnych trendach w bezpieczeństwie, a także wziąć udział w forum wymiany doświadczeń.

Tegoroczna, 22. edycja międzynarodowej konferencji SECURE odbędzie się w dniach 23-24 października w Airport Hotel Okęcie przy ul. KOR 24 w Warszawie. Dodatkowo w przeddzień wydarzenia (22.10) można zapisać się na towarzyszące konferencji praktyczne warsztaty.

Podczas konferencji SECURE poruszane są kwestie dotyczące różnorodnych dziedzin, w których cyberbezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę. Wśród tegorocznych prelegentów są m.in. Fernando Diaz z VirusTotal, który opowie o złośliwym oprogramowaniu w systemach Android, Inbar Raz z prelekcją o wyzwaniach współczesnej motoryzacji w aspekcie cyberbezpieczeństwa, jak również Jarosław Sordyl z CERT PSE, który przedstawi uczestnikom w jaki sposób i przed czym musi się bronić polski przemysł. SECURE 2018 to także tematy związane z tematyką sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa danych, światem Big Data, oraz IoT.

Mnogość tematów, różne punkty widzenia, światowi eksperci – jeżeli jeszcze nie kupiliście wejściówki, to mamy dla Was specjalny kod rabatowy sekurak_15 upoważniający do 15% zniżki. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się spieszyć z rejestracją.

Organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do osób decyzyjnych w zakresie bezpieczeństwa ICT w przedsiębiorstwach, administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny. Szczegółowa agenda i link do rejestracji na stronie www.secure.edu.pl

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz