remote Sekurak Hacking Party – startujemy dzisiaj (26.03) o 19:00 !

26 marca 2020, 10:26 | W biegu | 0 komentarzy
: oglądaj sekurakowe live-streamy o bezpieczeństwie IT.

Jeszcze są ostatnie chwile na zapisanie się na nasze dzisiejsze zdalne wydarzenie: remote Sekurak Hacking Party. Co w planach? Dwie prezentacje, które przedstawialiśmy na koniec 2019 roku na konferencjach PWNing oraz What the Hack. Obie prezentacje dostały #1 w ankietach od uczestników :-) Agenda poniżej, a zapisy tutaj.

Uwaga: jeśli ktoś się zapisał, czekajcie do około godziny 15:50 na email (awaryjnie sprawdźcie również spam). Jeśli nie dostaniecie do tego czasu danych dostępowych do uczestnictwa, piszcie na sklep@securitum.pl

Start 19:00, 26.03.2020. Agenda:

  1. Jak jeden błąd rodzi drugi – XSS w Google, obejście CSP, błąd w Chrome [45 minut, Michał Bentkowski]W prezentacji zacznę od pokazania pewnego błędu XSS, którego znalazłem w ostatnich miesiącach w Googleu… i który okazał się początkiem przygody i stał się furtką do znalezienia kilku innych błędów, niepowiązanych już bezpośrednio z tym pierwszym. Pokażę, że analizując bezpieczeństwo pewnych mechanizmów, warto badać tematy pochodne do nich – i jak jeden błąd może rodzić kolejne!
  2. Najciekawsze podatności webowe w 2019 roku [50 minut, Michał Sajdak]Proste i skomplikowane, znane i mniej znane – ale miejmy nadzieję że wszystkie ciekawe :-) Prelegent zaprezentuje subiektywne Top Ten podatności aplikacyjnych w 2019 roku. Będzie też coś apropos roku 2020.
  3. Sesja Q/A

Do zobaczenia.

PS
Na rSHP do wygrania będzie kilka gadgetów sekuraka :-)

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz