Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

praktyczne bezpieczeństwo pracy zdalnej – zapraszamy już drugiego kwietnia !

01 kwietnia 2020, 12:18 | Aktualności | komentarze 3
Tagi:

Jutro (02.04.2020, 20:00) startujemy kolejną edycję kursu o praktycznych zasadach dotyczących pracy zdalnej. To dwugodzinna praktyczna prezentacja (slajdy slajdami, ale nie zabraknie kilku angażujących Was demo na żywo), mówiona prostym dla każdego językiem.

Zastanawialiście się czy macie bezpiecznie skonfigurowaną Waszą domową sieć WiFi? Nigdy nie mogliście się przekonać do managera haseł? Chcieliście w łatwy sposób szyfrować pocztę czy być bardziej odpornym na aktualne oszustwa w Internecie? Te tematy (i wiele innych) zobaczycie podczas kursu. Jeśli jesteś osobą nietechniczną – to idealne szkolenie dla Ciebie. Jeśli jesteś osobą techniczną – gwarantujemy, że będziesz czymś zaskoczony, a przynajmniej uporządkujesz sobie wiedzę.

Do zobaczenia.

PS
Dostępne mamy również szkolenie podnoszące świadomość bezpieczeństwa pracy na komputerze (dla osób nietechnicznych).

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Marek

  Sekuraku! Kiedy będzie Wasza książka w wersji elektronicznej? Miał być początek roku, później marzec chyba coś było mówione. Mój kindle płacze, no zlitujcie się ;)

  Odpowiedz
 2. Dawid

  Panowie, kiedy obiecany materiał PDF jeszcze z pierwszego szkolenia? :)

  Odpowiedz
  • Jest jeszcze lekki upgrade pod jutrzejszą edycję szkolenia i pójdzie po tym szkoleniu (w pt lub weekend) – do wszystkich.

   Odpowiedz

Odpowiedz