Jak sprawdzić czy mój Windows jest zainfekowany? Podstawy analizy powłamaniowej. Nie przegap bezpłatnego szkolenia od sekuraka.

Podstawione kable USB, przejmowanie serwerów / kamer, DDoS, przegląd najciekawszych podatności, hackowanie OAuth2, hackowanie na żywo…

13 lutego 2019, 12:33 | W biegu | komentarze 2
Tagi: ,

To wszystko na naszym wydarzeniu – MEGA sekurak hacking party. Mega – bo tym razem występujemy w sali koncertowej, a zapisanych jest już blisko 1000 osób!

Po wydarzeniu będziecie wiedzieć żeby nie pożyczać kabli USB do ładowania telefonu, nie używać klawiatur bezprzewodowych (z małymi wyjątkami), od razu sprawdzicie czy w Waszych aplikacjach nie ma kilku istotnych i częstych podatności. Zobaczycie w boju sporo mniej znanych podatności klasy DoS i będziecie wiedzieć żeby w pubach nie rozmawiać o poufnych rzeczach (hackowalne kamery z nagrywaniem audio!). Impreza jest idealna dla programistów, testerów, studentów (ci zawsze chcą coś popsuć ;)), pentesterów czy fanów sekuraka :)

Na wydarzeniu mamy  konkurs gdzie do wygrania będzie m.in. kabel USBNinja w wersji Intermediate.

Pełną agendę całodniowego wydarzenia w Krakowie macie tutaj. Absolutnie w każdym bilecie wstępu jest lunch i całodniowa przerwa kawowa. Jako bonus będziemy mieć też 3 tygodniowy, darmowy dostęp do rozwal.to

Uwaga: tylko do końca piątku mamy jeszcze różne promocyjne bilety: studencki early bird, EDU (pracownicy instytucji edukacyjnych) i akcja weź kumpla na hacking party – wejdzie on za 50% ceny.

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Nism0

  „Po wydarzeniu będzie wiedzieć żeby” – zabrakło „cie”.
  BTW – 1k osób? Będzie ciekawie…

  Odpowiedz
  • Fixed. No obecnie jest > 1000 zapisanych :)

   Odpowiedz

Odpowiedz