Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT – zamów nową książkę sekuraka w preorderze.

Nowe szkolenia od Gynvaela Coldwinda. Niskopoziomowy hacking, pliki binarne, hexedytory, bezpieczne parsery, inżynieria wsteczna.

04 lipca 2023, 22:42 | W biegu | 0 komentarzy

Jeśli chciałbyś nieco podnieść swoje kompetencje w obszarze niskopoziomowego hackingu, czy zrozumienia pewnych podstaw oraz ciekawostek przydatnych w zwykłej pracy związanej z IT, czytaj dalej :-)

Cały, nowy planowany cykl szkoleń – to de facto fascynująca przygoda po pewnych niuansach informatyki. Jakość projektu zapewnia Gynvael Coldwind – programista pasjonat z zamiłowaniem do bezpieczeństwa komputerowego i niskopoziomowych aspektów informatyki. Autor bestsellerowej książki „Zrozumieć Programowanie”, redaktor naczelny i twórca eksperymentalnego magazynu Paged Out!, a także licznych artykułów, publikacji, podcastów oraz wystąpień poświęconych wspomnianym tematom. Współzałożyciel i były kapitan zespołu Dragon Sector, historycznie jednej z najlepszych drużyn Capture The Flag na świecie.

Każde szkolenie będzie dostępne on-line (+ nagranie), a pełne agendy dostępne są w linkach poniżej. Zachęcamy do rozważenia zakupu całego pakietu szkoleń (taniej! :). Wystarczy wybrać w dowolnym szkoleniu poniżej bilet o nazwie PAKIET PRO (po prawej stronie).

Pełne agendy oraz szczegóły:

Wszystkie 4 szkolenia razem stanowią ścieżkę, która przeprowadzi uczestnika od „nie wiem nic o danych binarnych” do „umiem sam rozgryźć proste pliki binarne i zaimplementować do nich bezpieczny parser”. 

[UWAGA!] Szkolenia „Operowania na bitach i bajtach…” oraz „Wstęp do plików binarnych…” nie wymagają umiejętności programistycznych, ale Szkolenia 3 i 4 z Pakietu PRO już ich wymagają!

Całość to ponad 28 godzin konkretnej i praktycznej wiedzy. Tylko do końca sierpnia pakiet kosztuje 2099 zł netto (oszczędzasz 400 zł netto).

~ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz