Dlaczego hackowanie aplikacji webowych jest proste? Zapisz się na darmowe szkolenie od sekuraka.

Lightning sekurak hacking party – dostęp do filmu oraz mini relacja

30 czerwca 2020, 17:36 | W biegu | 1 komentarz
Tagi:

Film finalnie dostępny jest tutaj. To w sumie 3 godziny materiału i 15 prezentacji. Jeśli ktoś był (lub oglądnął – zachęcamy do wypełnienia ankiety tutaj). Pamiątkowy certyfikat uczestnictwa można opcjonalnie wykupić tutaj.

Dla tych, którzy pierwszy raz słyszą o lightning sekurak hacking party. To nasz eksperymentalny pomysł z krótkimi prezentacjami (10 minut) – dającymi różnorodność (jeśli jakiś temat Ci „nie podejdzie” – za łatwy, za trudny, mała strata czasu – zaraz wchodzi kolejna prezentacja; na prezentacjach nie ma czasu na lanie wody – czas biegnie nieubłagalnie i po 10 minutach wyłączamy mikrofon ;)

Kiedy następne tego typu wydarzenie? W okolicach końca lipca :-)

Kilka Waszych mikro relacji z ankiet:

* Świetne wydarzenie, świetny termin i świetne prezentacje. Od „lajtowych” po naprawdę zaawansowane. Mam nadzieję, że to dopiero początek :)

* Pierwszy raz trafiłam na lightning SHP i jestem zadowolona, z formy prezentacji i prowadzenie przez Michała super, prelegenci bardzo merytoryczni, wiecej takich spotkań

* Dużo mięsa, odpowiednio wysmażone, podane szybko i z doskonałym sosem :)

* Bomba atomowa . Wojna totalna jeńców nie biorą . Polecam bardzo dobra impreza. Wymagany reset totalny. Możliwość wystąpienia OBS

* Super inicjatywa, wystąpienia ludzi z ogromną wiedzą, poszerzające horyzonty oraz zachęcające do zgłębiania danych tematów :)

* Super inicjatywa! Szeroki przekrój tematów. Każdy dowie się czegoś nowego. Bardzo dobry wstęp do zgłębiania nowych zagadnień :)

* Super dawka wiedzy! Świetni prelegenci, konkretne informacje… czasami nawet za krótko (:

* Noo mega! Po prostu jedno z lepszych wydarzeń ostatnich czasów jak dla mnie. Pomimo ciężkiego dnia i godziny, do ostatniej sekundy uważałem!

* Jest sztos. Tyle nowej wiedzy, ze az musi sie dobrze ulozyc w glowie :D

* super formuła bo treściwa i dynamiczna, nie nudząca sie, moim zdaniem dużo lepsza niz po 1h wystąpieniach.

* Niesamowita dawka wiedzy w krótkim czasie. Ciekawe tematy dla każdego z różnych dziedzin. Wysoki poziom, co w niektórych prezentacjach może powodować wytrzeszcz oczu: „jak to możliwe”.

* Interesujące tematy bez zbędnego przynudzania w pigułce, czas goni, więc zostaje samo soczyste mięsko:) Dziękuję!

* Jedna z najlepszych form przekazania wiedzy i zaciekawienia tematem (bez zbędnego lania wody). Świetnie nakierowanie danych zagadnień.

* Szybko, sprawnie, ciekawie i różnorodnie – polecam tego allegr\\\\\\\\\streamera :-)

* Dobry cyberscurity event, wart dodania do agendy wszystkich dużych organizacji.

Tutaj z kolei „relacja” bardziej liczbowa:

oceny lshp

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Zdzich

    „Dużo mięsa, odpowiednio wysmażone, podane szybko i z doskonałym sosem :)” – zgadam się w 100%, nie ująłbym tego w lepszy sposób

    Odpowiedz

Odpowiedz