nie daj się cyberzbójom! – zapisz się bezpłatne szkolenie o bezpieczeństwie dla wszystkich

Kurs OSINT od sekuraka – pozyskiwanie / wyszukiwanie informacji w ogólnodostępnych źródłach

12 grudnia 2017, 12:49 | Aktualności | 1 komentarz

Czy wiesz jak możesz wyszukać osobę jedynie po numerze telefonu? Czy handel kryptowalutami jest na pewno zawsze anonimowy? A może chciałbyś się znaleźć kilka historycznych, teoretycznie usuniętych już informacji o firmie X, albo spróbować poznać geolokalizację danej osoby na podstawie jej wpisów na Twitterze? A może twój cel pozyskania informacji działa w Darknecie… co wtedy?

Finalnie – jakie informacje o Tobie czy o Twojej firmie można znaleźć w Internecie?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź na naszym nowym szkoleniu z tzw. OSINT (Open-source intelligence), czyli poszukiwaniu rozmaitych informacji z ogólnodostępnych źródeł.

Pełną, rozbudowaną agendę praktycznego szkolenia znajdziecie tutaj, a przy zapisie w tym roku obowiązuje promocyjna cena 899 PLN netto.

–ms

 

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Kaja

    Szkoda, że nie ma takiego szkolenia gdzieś bliżej mnie. Przeglądam kursy i szkolenia Szczecin na http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia i jak na razie niczego podobnego nie trafiłam niestety. Znacie może jakieś inne niż wsb.pl instytucje, które mogłyby coś takiego przeprowadzić w Szczecinie lub innym mieście Pomorza Zachodniego?

    Odpowiedz

Odpowiedz