Kompleksowe szkolenie: wprowadzenie do bezpieczeństwa IT od sekuraka z rabatem 50%. Jedyna taka okazja w tym roku. Nie przegap! :-)

Konkurs na najlepszy tekst o bezpieczeństwie – status

15 kwietnia 2014, 19:48 | W biegu | komentarzy 5
Tagi:

Wczoraj upłynął termin zgłaszania prac na nasz konkurs (do wygrania iPad oraz jedno ze szkoleń z bezpieczeństwa IT). Otrzymaliśmy 4 rozsądne prace i żeby Was zmotywować do troszkę większej aktywności przedłużamy zgłaszanie tekstów konkursowych do 15 maja 2014.

Przypominam – aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas własny tekst związany z szeroko pojętą tematyką bezpieczeństwa IT. Prace będą publikowane na licencji Creative Commons – uznanie autorstwa.

Tym razem w akcji nie bierze udział ani vizzdoom ani bl4de – jedni z lautreatów poprzednich konkursów – więc większa szansa na wygraną ;-) Swoją drogą obaj koledzy regularnie piszą na sekuraku.

Jestem przekonany że czyta nas sporo osób, które same mają dużo do powiedzienia (i napisania ;-). Z niecierpliwością więc czekamy na kolejne teksty na konkrus!

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. No, chętnie zobaczyłbym kogoś nowego w ekipie :D Kto następny, po bl4de? :D

  Odpowiedz
 2. Karol

  Uf, dzięki za tą decyzję bo chcę napisać artykuł, już w sumie zacząłem ale natłok roboty nie pozwolił mi go skończyć w terminie! Od soboty biorę się do pisania !

  Odpowiedz
 3. Zbyszek

  Ja tak samo jak Karol. Natłok obowiązków nie pozwala na skupienie się na jednej rzeczy. A przecież tyle się codziennie dzieje nowego!

  Odpowiedz
  • :] To panowie grzać pióra! ;-)

   Odpowiedz
 4. kedaR

  Czy język konkursowego artykułu jest stanowczo zakreślony jako polski? Czy można polemizować w tym temacie.

  Odpowiedz

Odpowiedz