MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

Konferencja x33fcon – nowe wydarzenie na polskim rynku ITsec – do wygrania wejściówka

24 lutego 2017, 18:44 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi:

Sekurak został patronem medialnym x33fcon. Jak ktoś chce na szybko dostać wejściówkę – prośba o rozwiązanie zadania tutaj: https://rozwal.to/zadanie/23 (dwie osoby już zrobiły, na dwie kolejne czekamy – pierwsza dostanie wejście na x33fcon kolejna na PLNOG-a).

O samej trójmiejskiej konferencji x33fcon – mam nieco informacji bezpośrednio od organizatorów (poniżej), a wcześniej – mamy jeszcze rabat 10% na zapisy (ważny do końca lutego): wystarczy podać kod: skr.7c10790810.

Od organizatorów:

Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku, znamy wiele bardzo ciekawych osób – nie tylko tych ogólnie znanych „sław”, ale również ludzi, którzy po cichu wykonują świetnie swoją robotę. Postanowiliśmy tych ludzi tutaj zebrać – będzie wielu gości ze Stanów Zjednoczonych, którzy rzadko pojawiają się w Europie, a jeszcze rzadziej w Polsce (prawdopodobnie większość lub wszyscy zagoszczą u nas w kraju po raz pierwszy). Są gośćmi takich konferencji jak DefCON, BlackHat, Shmoocon i wielu innych znanych na całym świecie. Pracują w międzynarodowych korporacjach: GE, IBM, Mandiant, Akamai, Intel – i innych. Mają doświadczenie w pracy w dużej skali, w firmach, które są nieustannym celem ataków. Naprawdę wiedzą, o czym mówią.

Postaraliśmy się, aby agenda była ciekawa i wyważona. Spotkacie tam tematy związane i z atakiem (Nikhil Mittal opowie o sztuczkach w PowerShellu, aby „bezszelestnie” poruszać się w sieci, zwłaszcza w środowisku Windows Active Directory; Rushikesh pokaże, jak można ukryć komunikację C&C – między ofiarą a atakującym – tak, że będzie niezwykle trudna do wykrycia, Yashin Mehaboobe opowie o USB Armory – jak stworzyć pasywny sniffer, opowie o podszywaniu się pod klawiaturę i innych – wszystko niewidoczne po stronie użytkownika), z obroną (Jack Crook opowie o wyławianiu sensu z gąszczu informacji pochodzących z SIEM, swoim podejściem podzieli się z nami David J. Bianco, od Daniela Bohannona dowiemy się na temat obfuskacji – oraz detekcji w PowerShellu). Będzie też trochę „opowieści z krypty”, dzielenia się doświadczeniami. Zachęcamy do spojrzenia na pełną agendę: https://www.x33fcon.com/#!conference.md#Agenda

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:



Komentarze

Odpowiedz