nie daj się cyberzbójom! – zapisz się bezpłatne szkolenie o bezpieczeństwie dla wszystkich

Konferencja – Advanced Threat Summit

11 października 2014, 21:41 | W biegu | 0 komentarzy
Tagi:

Na polskiej scenie wydarzeń dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego pojawiła się nowa, warta uwagi pozycja. Mowa o konferencji Advanced Threat Summit.

Sami organizatorzy (ISSA Polska oraz Evention) piszą o wydarzeniu tak:

To jedyna tego typu konferencja, tak mocno sprofilowana i dotyczącą wyłącznie zagadnień spod znaku APT, DDoS oraz bezpieczeństwa aplikacji webowych. Choć jesień obfituje w ogromną liczbę konferencji z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego, tym niemniej Advanced Threat Summit w szczególności wyróżnia: postawienie na interaktywne formaty, zerwanie ze schematem szkolnej konferencji i jej międzynarodowy kontekst (oprócz polskich ekspertów i praktyków podzielą się swoimi doświadczeniami międzynarodowi eksperci, z takich krajów jak Estonia, Francja, Ukraina czy Wielka Brytania).

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy zbierają punkty edukacyjne: udział w Advanced Threat Summit umożliwia zdobycie do 11 punktów CPE do certyfikatów CISSP, CISA, CISM. Organizatorzy przewidzieli 10% zniżkę na udział w konferencji po powołaniu się na sekuraka (przy rejestracji do 31.10.2014 r., w polu kod promocyjny prosimy wpisać Sekurak). Po więcej informacji odsyłamy na stronę www.atsummit.pl

 –ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

Odpowiedz