kolejna kwietniowa edycja remote Sekurak Hacking Party + dostęp do poprzednich wydarzeń gratis! :)

14 kwietnia 2020, 21:23 | W biegu | komentarzy 6
Tagi:
: oglądaj sekurakowe live-streamy o bezpieczeństwie IT.

Ruszamy z kolejną edycją naszego remote Sekurak Hacking Party :) Zacznijmy od końca – jeśli ktoś nie brał udziału w poprzednich wydarzeniach (omawialiśmy tematy: najciekawsze błędy aplikacyjne z 2019 roku, Bezpieczeństwo API REST, XSS w Google, obejście CSP, błąd w Chrome, Podatność Race Condition, magiczne XSS-owe sztuczki) – to kupując bilet na to wydarzenie otrzyma dostęp do nagrań archiwalnych: przeszło 4h skondensowanej wiedzy! Szczegóły tutaj.

Agenda

Na nadchodzącej edycji (23.04.2020r. start: 20:00) będziecie mogli na początek posłuchać o hackowaniu Windowsów. Grzegorz Tworek opowie o tym: „jak pozornie niewinne ustawienia prowadzą do przejęcia uprawnień administratora”. Będzie wykorzystanie GUI, wiersza poleceń ale również PowerShella i C.

Druga sesja zaprezentuje Wireguarda – czyli nowoczesny, łatwy w konfiguracji i bezpieczny VPN. Temat przedstawi Maciej Szymczak, który zachęca w ten sposób: „będzie Windows, iPhone, coś z Androidem, i jakiś popularny system linuksowy.”

Zapisy tutaj – zapraszamy :-)

–ms

 

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

 1. Marek

  Wspominaliście na ostatnim wydarzeniu, że może wprowadzicie abonament. Rozważacie nadal taką opcję?

  Odpowiedz
  • tak – na 99% to będzie – ale za około 3 tygodnie

   Odpowiedz
 2. Andrzej

  A może rabat dla tych którzy brali udzial w 2 poprzednich eventach skoro teraz za 20 pln mozna było zgarnać 2 poprzednie ? albo przynajmniej dostep do Bilet early bird bo widze ze juz brak?

  Odpowiedz
  • Jeszcze jest trochę early birdów :-) Niedługo będzie też fajny abonament.

   Odpowiedz
 3. Marek

  Mam pytanie z innej beczki trochę: widzę, że niektóre ze szkoleń oferujecie już zdalnie, czy jest szansa że OSINT też będzie się dało zrobić w ten sposób?

  Odpowiedz
  • Na razie planujemy wszystkie szkolenia – zobaczymy co z tego wyjdzie, bo wprowadzane jest to stopniowo :)

   Odpowiedz

Odpowiedz