MEGA sekurak hacking party już 13. czerwca – zdobądź bilety tutaj.

HackYeah! – ogromny hackaton w Krakowie – 30 darmowych wejściówek od sekuraka

25 października 2017, 09:12 | W biegu | 1 komentarz
Tagi:

HackYeah – 2000 uczestników. Darmowe busy z całej Europy do Krakowa. Kilka zadań do rozwiązania, w tym zmagania z zagadnieniem georewolucji w Krakowie, wyłapywaniem oszustw podatkowych, szukaniem rozwiązań dla sportowców ekstremalnych, problemów społecznych oraz klęsk żywiołowych. Rywalizacja, 24 godziny wytężonej pracy i wartościowe nagrody zgarnięcia o łącznej wartości ponad 100 000 PLN – to skrótowy opis hackathonu HackYeah, który odbędzie się 28-29 października 2017 w Tauron Arenie w Krakowie.

Zadania dostępne są tutaj, ale jak to w hackatonach bywa – nie rozwalamy nic a próbujemy wspólnie rozwiązać różne problemy.

Rejestracja

Zapisać się na wydarzenie możecie poprzez formularz na tej stronie. Jako partner wydarzenia mamy dla Was pulę 30 darmowych wejściówek – podczas rejestracji podajcie kod: “SEKURAK”. Korzystajcie lub albo zarejestrujcie się w standardowym trybie – koszt wejściówki jest symboliczny, a cała zebrana kwota zostaje przekazana na kursy programowania dla dzieci z krakowskich domów dziecka, które pozostają pod opieką fundacji Szkoła 3.0.

–ms

Spodobał Ci się wpis? Podziel się nim ze znajomymi:Komentarze

  1. Grzegorz

    Dziękuję. Bilet zakupiony. Będę!

    Odpowiedz

Odpowiedz